www.sudzibas.lv MAXIMA Bojāts ēdiens

Maxima - Bojāts ēdiens

Maxima, Ulbrokas iela, nopirku Jāņu sieru-sabojāts.
Atvēru smaka, pēc tam nogriezu gabalu pagaršot, samaitājies! Rūgts! Diemžēl nav čeka lai aiznestu atpakaļ. Datums itkā 11.07.23!
Kā var šādu pārdot? Cena 8.99 kg. Par gabalu samaksāju 3.67euro. Ļoti žēl ka šādi tiek tirgota prece.

04.07.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 05.07.2023

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt šo situāciju, lūdzu uz [email protected] atsūtiet pirkuma čeku.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

Papildināts Sintija.A 05.07.2023

Nav čeka

Velvetpopstar 04.07.2023

Nevar jau redzēt,neatverot paku, kad siers ir bojāts.

S Sintija.A 05.07.2023

Diemžēl jā(

Atvēru smaka - - - Vai ir siers bez smaka?
pēc tam nogriezu gabalu pagaršot,samaitājies! Rūgts! - - - Jāņa siers at timeņu ir tads: smirdigs un rūgts!

S sannas 04.07.2023

Jūs jautājat kā var tādu pārdot? Es jums pajautāšu- kā var tādu pirkt? Jūs tiešām esat apdauzīta, vai izliekaties? Ja Jūs pati viņu paņēmāt un neredzējāt, ka bojāts, tad kā to varēja zināt darbinieki? Nu kā var izdomāt pajautāt tādu jautājumu? KĀ? 100% kāds jukušais pircējs to siera gabalu bija atstājis kādā apakšbikses nodaļā, kā regulāri tiek darīts ar pārtikas produktiem.

S Sintija.A 05.07.2023

Sāksim ar to ka jūs esat apdauzīts izskatās.Es uzrakstīju sūdzību tādu kādu vēlējos.

S sannas 05.07.2023

Šaubos, ka siers iegādāts lielveikalā. Tādas uzlīmes lielveikalos nu gan nelīmē.