www.sudzibas.lv MAXIMA Bērnu kase

Maxima - Bērnu kase

Priekš kam mums Jēkabpilī ir vajadzīga kase ģimenēm ar bērniem, ja viņa nekad nav pieejama šodien Rindā stāvējām mammas ar bērniem, kas ar ratiem, kas ar 2-gadniekiem, neviens uz priekšu nelaiž, Rinda gara par km uz priekšu, sakot, ka šeit ir kase paredzēta ģimenēm ar bērniem, nevis cilvēkiem kuri pērk alkoholu neviens nereaģē, kā arī no pārdevējas 0 emocijas, kas jau reiz šis jautājums par kasi ar ģimenēm un bērniem tiks atrisināts Jēkabpils maximā brīvības ielā 108!

25.03.2024

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 28.03.2024

Labdien!
Nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi ir viena no mūsu prioritātēm, tādēļ pateicamies par atgriezeniskās saites sniegšanu.
Ar darbiniekiem tiks veiktas pārrunas par pareizu apkalpošanas rīcību izveidotajās kasēs, kas paredzētas vecākiem ar bērniem.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

S sannas 25.03.2024

Pilnīgi jūs saprotu, bet šādos jautājumus turpat uz vietas ir jāpieprasa, lai pasauc veikala direktoru. Jo tas vienīgais cilvēks, kas tobrīd cīnās ar nebeidzamajām rindām, viņš ir pārguris līdz ārprātam, jo viņš ir viens un divās vietās vienlaikus nevar apsēsties.
Maxima veikalos šobrīd visā Latvijā notiek ekonomēšana uz darbaspēku. Darbinieki ir "samazināti " līdz ārprātam.
Maxima vadībai nav svarīgi pat pircēji, kur nu vēl darbinieki. Notiek visīstākais terors pret kasieriem. Atstāj kasē uz visu dienu vienu cilvēku un tiec galā kā gribi. Protams, ka pircēji ir neapmierināti un viņus lieliski saprotu. Bet cienījamie pircēji, lūdzu visas pretenzijas pa taisno pie direktora. Jo būsim godīgi, viņi sēž savos mīkstajos krēslos, saņem prēmijas par taupīgu darbu, bet, to ārprātu ko piedzīvo pircēji un kasieri, viņi neredz un negrib redzēt. Jo vairāk būs šādas sūdzības, jo ērtāka iepirkšanās būs pircējiem. Lūdzu parūpējieties par to! Paldies, ka uzklausījāt.

T Tevnebuszagt420 25.03.2024

Kāda man garantija, ka tas ir Tavs bērns un esat ģimene?

G Gulbenietis 27.03.2024

Tev ir tāda paša acu krāsa, kā vietējam pastniekam. Garantija tavam tēvam.

L Laipnīgais 07.04.2024

Bet tu paskandalējies, paprasi no cilvēka dokumentus, tad noskaidrosies, kurš ir bērns un ģimene, kurš - melis un zaglis, bet kurš vēl arī Maximas trollis.

Maisiņš vaig? Tagad ir Latvijas Liekā K U L E

Kam Tev maisiņš paņem Latvijas Lieko K U L I

IlzeIvaram 26.03.2024

Vienīgi padārga, bet zahļiem der nozagto mantu varot ielikt bez problēmām Latvijas Liekajā K U L Ē