www.sudzibas.lv MAXIMA apkalpošana, krāpšana

Maxima - apkalpošana, krāpšana

11.01.24 22:45 biju veikalā Maxima un nopirku mamai puķes dzimšanas dienai "Grieztie ziedi TULPES", izvelējos tos puķes, kur bija noradīta akcijas cena 2,99 par 7gab.
Tajā laikā strādāja tikai pašapkalpošanas kases, kad jau biju samaksājusi, pamanīju ka bija cena 6,99 par 15 gab., bet iekšā bija tikai 8 gab., ka tā varējā vispar būt?
Mes visi esam cilvēki un bez sudzībam aizgāju pie kasieres pajautāt ko var izdarīt...uz manu jautājumu bija atbilde: "Šobrīd neko nevar izdarīt" un talāk viņa mani pat neklausījas.
Bet lai risinātu tadu situāciju vismaz aiziet un samanīt man puķes, vismaz palīdzet cilvēkam risināt šo problēmu, tas aizņemtu kasierei 5 minūtes max...
Nav žel naudas, nekas ka nopirku pat 15 gab. par 6,99, bet tur arī tas nebijā, tikai 8 gab...
Tadus ROBO KASIERES no MAXIMA MŪKUSALAS IELA 73, VAJAG IEMACĪT CIENĪT UN PALĪDZĒT PIRCĒJIEM.
Pielikumā uzstaisīta fotogrāfija tajā Mūkusalas MAXIMA un čeks 190/1535

11.01.2024

Velvetpopstar 12.01.2024

Viņa arī pateica skaidri un gaiši, la šobrīd neko nevar izdarīt. Vajag klausīties.

N Neitrāla persona 12.01.2024

Bet čekā ir gan 7 tulpes pa 2.99€, gan 15 tulpes pa 6.99€. Kur ir problēma?

Gudras domas 12.01.2024

Problēma nav atrisināta, tad arī vajadzēja pateikt ka Jūs varat atnākt rītdien nevis teikt ka neko nevar izdarīt
Jūsu necieņa pret klientiem tas ir redzams

Gudras domas 12.01.2024

Bija nopirkti divi iepakojumi, viens 7gab, pa 2,99 un otrs 15 gab pa 6,99. Sanāk pirmajā iepakojumā bija viss kārtība, bet gan otrajā bija tikai 8 gab un to man arī vajadzēja uzdāvināt mamami dzimšanas dienā 8 gab kā uzskata robo kasiere…

S sannas 14.01.2024

Jūs tiešām agrāk nepamanījāt, ka tur ir uz pusi mazāk ziedu? Acīmredzot kāds pirms tam atnāca un izvilka 7 gab laukā.