www.sudzibas.lv MAXIMA Akcijas produkts pie kases izradījās dārgāks nekā pirms akcijas

Maxima - Akcijas produkts pie kases izradījās dārgāks nekā pirms akcijas

Sīkāku un precīzāku info nesniegšu, lai viņi par sodu pārbauda visus akcijas produktu Cenas un salīdzina ar bez akcijas cenu, kura norādīta uz iepakojuma. Čeks man nav jo pamanīju šo viltību un noliku preci malā (tīri principiāli) un nožēloju ka neuztaisīju foto, bet to varu izdarīt rīt.

14.06.2023

Velvetpopstar 14.06.2023

Viņi neko nepārbaudīs, reti lasa un risina sūdzības.

Dusmīgais Ainārs 14.06.2023

Aha , tulīt jau visi skrien pārbaudīt akcijas dēļ šis sūdzības 🤦‍♂️

S sannas 14.06.2023

Zābaks ir un paliks zābaks. Nenopirki, bet sūdzies, ka dārgāka prece? Neienāca prātā, ka prece varētu būt iepakota nedēļu vai divas pirms akcijas sākuma un loģiski, ka uz oriģinālā marķējuma nekādīgi nevar būt šodienas akcijas cena ? Turklāt, neatkarīgi kāda summa ir uz iepakojuma, ja precei ir sākusies akcijas cena, tad noskenējot kasē akcijas cena būs pareiza. Tas nav ciema veikals, kur pārdevējs manuāli drukā cenas kases aparātā.
Tad dumjais komentārs par akcijas cenu pārbaudīšana reāli uzjautrināja. Ne nu ies,ne nu baudīs dēļ tāda neadekvāta pircēja,kas neko nesaprotot pats sevi izblamē.

S Slepenais_pircējs 14.06.2023

Tavs tētis bija zābaks ka neprata laicīgi izvilkt ;)

R RXX 15.06.2023

Gaidām bildītes…