Matemātikas skolotāja. - Tukuma 2. vidusskola

Vēlētos izteikt sūdzību par Tukuma 2. vidusskolas matemātikas skolotāju Olgu Antuli.
Mācījos pie viņas 3 gadus un tie bija moku pilni gadi. Pretī neko runāt nevarēja, jo bija skaidrs, ka 100% matemātikā tad būsi nesekmīgs.
3 gadus pacietu viņas pazemošanu un klausījos cik stūlba es esmu. Apsaukāties un morāli aizskart viņai padodas.
Bija doma iet uz policiju, jo vienkārši to vairs nevarēju izturēt. Iet pie tāfeles tas bija murgs, jo jau zināju kas mani sagaida.
Biju apsaukāta dažādos dzīvnieka, kā piemēram, kaza, ute, utt.
Tāpēc priecājieties tie kas NETIKA pie viņas mācīties, jo tā nav učene, tā ir ...

K

K KRIEVIETE 14.09.2011

ABAS DRAUDZENES-SKOLNIECES IZPELNIJAS GUSTAVAS SKARBOS VARDUS UN BAISMU NACIONALISMU, KA STAPRBRIDI SARUNAJAS MUSU-KRIEVU VALODA...vAI TAS KAS NOSODAMS, JA SKOLAS STAPBRIZOS MEITENES LIETOJA KRIEVU VALODU??? NEZINU KUR MEKLET PEC PALIDZIBAS, , ,

R Realitāte 15.09.2011

Skolotāja Gustava bija paralēlklases audzinātāja. Arī mums šad tad viņas matenes stundas tika. Es teikšu- nekāda vaina, - skolotāja vienmer smaidīga un laipna. Nekad nekādu rupību neesmu dzirdējis.
A klase bija matemātikas novirziena klase un tāpēc matemātika tur bija pa nopietnam.
Nulles stunda 7:00 nebija obligāta, kā dažs labs te cenšas apgalvot, bet brīvprātīgs pasākums, kas palīdzētu jauniešiem nokārtot augstskolas iestājeksāmenus. Tā kā nevajag .irst.
Man liekas, ka sk. Gustava rullē.

S Skolniece 15.09.2011

Pilnigi nepiekritu, Realitatei, GUSTAVA mums matemtiku maca no piektas klases.pl 7 nules stunda pie vinas ir OBLIGATA.TA GUSTAVAI it taktiks gajiens-nulles stunda tiek iznemta jaunaa viela, tie, kas neaiziet-tie 3 vai 4 stundaa par so vielu dabu nesekmigu vertejumu, jo viss nulstundaa iznemtais tiek atprasists 3 vai 4 stundaa...Cik zinu, tad astotajam un devitajam klasem nav nekadu matematisku vai kimisku novirzienu..visas ir parastas klases...ja uz nulles stundu neaiziet-tad GUSTAVA liek vienu balli... VAi nules stundaa, kas nav obligata -drikst nemt jauno vielu un par to neapmejlesanu likt nesekmigas atzimes?????

V Vins 15.09.2011

Nultas stundas pie GUSTAVAS vienmer bijas PIESPIEDU KARTA BRIVPRATIGI...macos pie vinas tagad, ja neaizejam-seko santaza, draudi, ka bus nesekmigs vertejums, ka ieliks viens...

C Citamamma 15.09.2011

Pagajusajaa gada devitajai klasei bez nekadiem novirzieniem-bija regulari 3-4 reizes nedelaa jaacelas pl 6 un pl 7 obligati bija jaapiedalaas Gustavas nulstundas...Divaini, ka devitajai klasei 8-9 reizes nedelaa bija matematika, un eksamenos rezultati bija visai pieticigi, kas krietni atskiras no Gustavas ieliktas gala atzimes...ari es nepiekriitu REALITATEi, ...paciest Gustavu dazas stundas-nav tas pats, kas paciest un pieciest vinas izlecienus piecu gadu garumaa

M Matematike 15.09.2011

Tapat ir ar obligatajam olimpiadem pie Gustavas- brivpratigi jaiet visiem...kas aiziet un tur atsez paredzeto laiku-tam vina liek 10...kas brivpratigi neaiziet-tam 1... ta strada Gustava

R Rojs3 15.09.2011

EJIET PIE SKOLAS VADIBAS, INFORMEJIET

C Ciemins 16.09.2011

Pirmdien biju iegajusi 25.skola.lai satiktu klases audzinataju, bet taka vinai bij maz laiks, tad saruna bija isa un notika koridori pie direktores kabineta...Ieveroju klibojot un skali blaustoties no direktores kabineta ieksa un ara skraidija Gustava...Ieveroju-nu tik visa balta terpusies eleganta dama, bet uzvedas kaa kolhoza prasta telkope...Labi, ka mans berns no vinas ir pasargats..l.

I Inga 18.09.2011

Atceros, zvaniju no rita KLASES AUZINATAJAI GUSTAVAI un informeju, ka man meita saslimusi.ta vieta, lai tikai inf0rmetu klases audzinataju-sanemu 10minusu pamacibu, ka es Gustava.nekad savos gados neesmu slimojusi, ka vina nesaprot, kaa padsmit gadu vecumaa berns var slimot, nolasija man lekciju par meitenu higienu, ka neprotu un nepildu vecaku pienakumus...Bija loti sapigi to klausities no audzinatajas mutes, vel jo vairak, ka blakus gul berns ar 39 temp...Nu tads cinisms, neiejutiba un didaktika pilnigi nevietaa...Es.protams, noklausijos Gustavas parmetumus, tik aiz cienas pret veco skolotaju nenoliku klausuli, jo bernam tacu pec nedelas bus jaturpina sadarbibu ar so skolotaju...Viela paardomam...

Jums visiem mikstajiem, cikstetajiem vajadzetu iziet GUSTAVAS ARMIJAI CAURI-klutu par cietajuem riekstiem!!!MERKIS ATTAISNO VISUS VINAS LIDZEKLUS!!!

B BIGs 19.09.2011

Ir jāsūdzās tur, kur ar to nodarbojas. Nu nevar viņa taču palikt nesodīta. Tā kā vecāki domājiet un rīkojaties paši.

B Bijusi 22.09.2011

Gustavas patvala turpinasies tik ilgi, kamer vina bus sai skola.neviens vinai neka nepadaris.Sogad vina esot tikusi pie jaunas klases, tatad vina jaas un tirdiis jusu bernus vel ilgi.Ir tacu izvele-pieprasiet veselu skolotaju, nevis psihisski slimu pensionaru

E Es... 22.09.2011

Cik patiesi un jauki, ka beidzot kads uzklausa mus!!! Manu meitu Gustava pazemoja nemitigi-te manai meitai krutis pa lielu vinas stundas, te meitas nabina beidz Gustavai nervus, te atkal auskari trauce Gustavai stundas vadit, te atkal meita savu dibenu nevar pacelt!!! un visbeidzot-vina der tikai uz Caka ielas...kauns so sarakstu turpinat!!

P Paula 23.09.2011

Nezinu, par ko mans 3.kl berns, izpelniijas Gustavas lamas meitenu tualetee...Si dusmigaa skolotaja starbridii nogruuda meitu no izlietnes no roku mazgasanas, jo skolotajai, luk, esot jamazgaa trauki un vinas gados rindaa nav jaastaav...

N nomalas 24.09.2011

Jā, tiešām viņa agrāk iemācīja labi, bija rezultāti olimpiādēs, bet ... katram savs laiks

L lala 26.09.2011

Gustava ir matemātikas ģēnijs, kā katram ģēnijam, tā arī viņai ir savi niķi, kā matemātikas skolotāja viņa ir izcila, viņa iet uz rezultātu jebkādiem veidiem, konsultācijas sestdienās un svētdienās pirms eksāmeniem, viņa ir gatava strādāt, strādāt un strādāt, protams vienīgais nosacījums ir, lai tas ar ko viņa strādā to tiešām vēlētos, tad viss ir kārtībā, ja skolnieks "nevelk" vai vienkārši negrib neko, to viņa necieš, tas ir fakts, jo viņai ir gruti saprast, kā var negribēt mācīties matemātiku, ko viņa uzskata par ļoti skaistu un interesantu priekšmetu.
Atceros, kā viņa mūs gatavoja eksāmeniem, brīvdienās izņēmām cauri visu gadu vielu, pluss beigās, vakars jau bija, viņa ņēma augstskolas matemātikas uzdevumus, man patīka, viņa ar savu enerģiju un mīlestību pret šo priekšmetu spēj aizraut.
Par nulltajam stundām, arī mums tādas bija, 7 no rīta, neviens nenomira un tiem kam nekas neinteresēja, tie tāpat nenāca, un kuram gan viņi interesē, ja neko negrib, ne jau Gustavas dēļ kādam ir jāmācās, bet tas jādara sevis dēļ, jo šī skolotāja var daudz ko iemācīt, ja tik pašam ir vēlēšanās mācīties...

B Bernamamma 26.09.2011

Neviens nekad nav apstridejis Gustavas. kaa aizejosa genija iezimes...Sajas sudzibas gandriz visi izsaka pretenzijas- ka skolotajam, jebkuram, ir jaievero skolotaja etika, nedrikst palaist rokas un muti, nedrikst pazemot bernus un vinu vecakus, kuri dazadu iemeslu del-matematika nav stipraa puse...Nu neesmu es mauka, ja nemaku tik labi rekinat.neesmu es mauka, ja berns nokavee nulto stundu, vai ierodas skolaa ar lielaku dekoltee, nu neesmu es mauka, ka esmu radijusi savu bernu-nesaprotu, ar kadam tiesibam si vecmeita taa atlaujas???????????????????????????????????? pie tam sie vinas anormalie teicieni izskan klasei dzirdot!!!Pie Gustavas nav iespejams nemacities, un vinas liels plus ir tas, ka galaa vina VISIEM, ari maukam uzdavina 4-, luk tapec pie vinas nekad nav nesekmigie un limenis ir maksligi pacelts!!!

R RealitateMC3 26.09.2011

KATRS GENIJS IR SAVA VEIDA SLIMNIEKS

. .... 26.09.2011

Gustava ir vnk nesalaužama sieviete.
Jā viņai ir savi principi, metodes, kā jāmācās matemātika, bet pie tā ar laiku pierod.
Pie viņas nomācījos piecus gadus. Sākumā viņa tevi apsaukāja par slampu, mauku, utt, bet pēc tam viņa pie tevis pierod un liek mierā. Galvenais vīņas stundās nerunāt, un nelietot mob. Un ja tu pirms tam sarunā par tām 0st, viņa atļauj nenākt, vai arī saka lai attstrādā pēc stundām.
Kaut arī 25.vsk vairs nemācos, man liekas, kad vīņa ir pati labākā skolotāja tajā skolā, jo ar viņas gribasspeku var panākt visu. Vīņa dara to kas viņai patīk un viss, ar to jāsamierinās :)
Vīņa vel ilgi strādās 25. :D

N nomalas 26.09.2011

Starp citu, viņa nav vecmeita un attiecibā uz vīriešiem jaunībā bijusi interesanta, viņai taču ir arī meita. Un 25. vsk. viņa ir viena no nedaudzajām skolotājām, kurām ir tiešām labi eksāmenu rezultāti, ko nevar teikt par Trinkunu vai Rožiku.