www.sudzibas.lv Māris Zirnis Paviršums un maldināšana

Māris Zirnis - Paviršums un maldināšana

Instruktors nodarbībās guļ praktiski horizontāli, spaida telefonu un runā kā ar kartupeli mutē - liekas ka tūlīt aizmigs. Stāsta visu pavirši piekasoties tikai pāris sīkumiem kurus atkārto visu laiku kad nav ko citu teikt.
Šādi viņš man teica ka tikšu drīz pie eksāmena bet visu laiku tik pa vel vienai nodarbībai vaigot, līdz sarunājām ka pēc nākamās tiešām laidīs un tad sākās.
Uz nodarbību instruktors neieradās un nebija sazvanāms labi domāju mazums cilvēkam gadās. Norunājām citreiz un instruktors 20min pirms nodarbības uzraksta ka tehnisku iemeslu dēļ netiek, un tā divas reizes. Tagad vairs telefonu neceļ un ignorē. Paviršums un bezkaunība, nekas vairāk.

J

A Anete 30.01.2016

Kurā autoskolā viņš pasniedz braukšanas?

N nikidijs 01.04.2016

Vot ta problēma Tev. kad es pie viņa mācijos, viņš vispār kājas lika ārā pa atvērtu logu (jokoju), un nekas, ar visu "kartupeli mutē" sapratu, ko teica un eksāmenu ar noliku ar pirmo reizi... Te jautājums - viņš teica nesaprotami, vai Tu pats vnk nesaprati... ?

I intars11 06.05.2016

AUTOSKOLU INSTRUKTORU SEKMĪBAS PROCENTS PAR LAIKA PERIODU