Marana studija - kurpes!!

Studijā Marana biju iegājis ierakstīt mazmeitu. Tur ļoti mājīgi, bet nu ne jau tik, lai mums liktu vilkt nost kurpes. Es tajā dienā biju apaukstējis sprandu un man ir grūti pieliekties, kur nu vēl svešā vietā! Tad nu tas puisis (liela auguma) viņš pasmējās un teica, ka mazmeita palīdz. Tas bija apkaunojoši, bet ieraksts izdevās, puisis visu godam paveica.

P patiess 17.07.2014

kautkāds sviests nekad nēesmu dzirdējis ka jebkādā profesionālā vietā liek vilkt nost kurpes. tas ir nepieļaujami. jums vajag būt spēcīgākam un atteikt uz aicinājumu vilktnost kurpes. ja izmantojat vinju stulbo studiju.. tad vinjiem pietiek naudas arī slotiņu nopirkt. nekad uz kautko tādu neparakstaties.

P patiess 17.07.2014

varu derēt jums pat čības neizsniedza.

BondsBonds 22.07.2014

čo za hreņ? nesaprotu, par ko ir sūdzība, bet kāda citiem darīšana gar Jūsu muguras sāpēm! tad nevajadzēja tur iet!