www.sudzibas.lv Mango apkalposana

Mango - apkalposana

Kārtējo reaizi iegriežotis veikala Mango Brīvības ielā pārliecinājos par neprofesionālu apkalpošanu šajā veiklā.Arī manas draudzenes, kas biezi ipērkas Mango veikalā bieži ir sastapušās ar personāla nekompetenci sava jomā.
Esot komandējumā es iegriezos Mango veikalā un tur ieraudziju baltu mēteli, bet nenopirku to, jo nolēmu to iegādāties Rīgā.Atbarucot uz Rīgu nolēmu doties un Mango veikalu Brīvības ielā.Igriezototie veikalā piepesi es sajutu tadu negatīvu atmosvēru.Pārdevējas iskatījās tādas iebiedētas, nelaimīgas un saspringtas.Jautāju viņām vai viņam ir balts pavasara mētelis, bet viņas tikai pakratija galvu un atcirta, ka baltu mēteļu pagaidām nav.Nolēmu iziet cauri veikalam un apskatīt jauno kolekciju un tajā paša brīdī ieraudziju mēteli, ko meklēju.Biju diezgan sarūktināta.
Nepatīkamu sajūtu veikalā arī radija blonda sieviete, kas ar iedomīgu skatienu novērtēja katru pircēju un skaļā balsī runajā pa telefonu angļu mēlē ar briesmīgu latviešu izloksni.
Ceru, ka šī uzņēmuma vadība vienreiz pievērsīs uzmanību personalam un šaja smagaja krīzes laikā izvēlēsies labakos no labākajiem.
Paldies par sapratni

M Madonna 21.03.2009

Palasos te visas sūdzības un brīnos: visiem kautkādas problēmas- slikti apkalpo, kāds ir uzbļāvis, kautkas ir salūzis, ... utt visādas muļķības. Man gan viss ir kārtībā. Par internetu nesūdzos, par kabeļtelevīziju nesūdzos, mobilie sakari strādā... Pārdevēji man smaida, suņa kakā neesmu iekāpis, darba devējs man maksā labu algu un apmaksa visu nodokļus! Varbūt vaina tomēr ir Jūsos pašos.

Mamma 21.03.2009

Vai ari slikta apkalposhanas kultuuraa.

K Katrina 24.03.2009

Kaut kada blondine ap 30, laikam ta pati par ko iet runa, runa pilna balsi pa telefonu un blendz virsu, taka uz nabagu, jutos briesmigi! un spogulojas pie visiem spogiliem taka butu kaut kada skaistule beee

M Marija 26.03.2009

Alfā ir labi pārdevēji!!! un tiešām labāki nekā citos Mango veikalos!!!

Un tomēr personālam ir jābūt laipnam, ir vienmēr patīkami atgriezties veikalā, kuri esi sastopis laipnu un pretimnākošu pārdevēju.

L Loreta 26.03.2009

Alīn, nu viduvēja kvalitāte, modeļi n-tajos eksemplāros, diegu diegi, audumi pārsvarā zemas kvalitātes, džinsi nekādi, par mēteļiem nerunāsim un cenas nav nemaz tik mazas- tas pats, kas Zara. Labāk izvēlēties mazāk, bik dārgāk.

M Madara 29.03.2009

Mango! Laba tema.Gribeju vienkarsi pateikt, ka Riga driz atversies tresais Mango, bet vinu jau operes cits operators, kas ir daudz pieredzejosaks un, kura strada daudz profesionalu cilveku.Bet MOSS tikls ar tadu attieksi pret pircejiem un pardevejiem, lai vien ver savas piparbodes ciet un lauj stradat profiniem. It ipasi krizes laika, tadi kantori atri izmirst, bet specigie paliek.Es neesmu ne bijusa darbiniece ne konkurente, bet vienkarsi esmu tik daudz slikta dzirdejusi par Jums, ka man ir pilnigas tiesibas ta domat un runat.Paldies.

D donna 07.04.2009

biju jaunajaa MANGO... gandriiz nolauzu papeedi.. griida kaa kartupelju vagas. :))

apkalposhana? nezinu... biju vakaraa un paardeveejas staigaaja ar puteklju lupataam. jauki, . :))

L Linda 27.04.2009

Es stradaju shajaa veikalaa kaadu laiku atpakalj.Protams, arii veelos izteikties par to visu.Briesmiigaaku vietu par sho nezinu veel shodien.(Konkreetaak-Briiviibas ielaa).Darba paarrunas bij ok.Bet naakamaas dienas.Uh.Lielaakaa dalja koleegju pret tevi izturaas it kaa tevis nemaz nebuutu.Augstpraatiiba tur spraucaas pa visiem kaktiem laukaa.Jaalien no aadas vai laukaa lai izpatiktu vaditaajai.Skraidi vaiga sviedros.Kameer tur pabiju, kolektiivaa naaca klaat jaunas meitenes, dazha laba pat vienu dienu neiztureeja.Tieshi taapeec jau tur ir taas ''lauku meitenes'', jo personaals mainiijaas teju katru nedeelju.Nevienu jau taada attieksme nespeeja notureet.Kad aizgaaju, biju laimiigaakais cilveeks pasaulee.Protams par nostraadaato laiku, algu taa ari nesagaidiiju..viss velti.. Skumji, bet fakts.Ticu, ka nebiju taada vieniigaa.

M miimii 07.09.2009

a taa blondaa ir veikala vadiitaaja un vina censhas radiit piemeru savam meitenem :D bet principaa tieshi tapec meitenes bija saspringtas un kadas tur vel, jo vinas pamatigi nem prieksha

L laimiga 30.09.2009

Pārdevējas Mango būtu priecīgākas un atsaucīgakas klientiem, ja veikala atmosfēra un attieksme no vadības būtu normala, cilvēcīga, nevis tāda, ka tevi "nem priekša" par katru siikumu un nospiez noskanojumu lidz gridai..da ko tur vispar runat par veikalu, kur tik biezi mainas kolektivs un tai pa laika atstaj straat kolektivaa cilveku, kas zog vai tiek turets aizdomas par zagsanu..

E emīlija 30.09.2009

Starp citu daza laba, kas tur straadaa ar melniem matiem(brivibas iela)-tiesaam ir no dziliem laukiem, ne ar taam labaakajaam valsts valodas zinasanam.attapibas koeficents 0, 01%, izvest no pacietibas spej fantastiskaa atruma ar savu lēno aizdedzi, za to pa blatu tikusi..tapec imunitate izbalsoshanaa gatanteta..;-)

E emīlija 30.09.2009

labojums-"garantēta"

L lux 30.09.2009

"Anita 19.03.2009" -kameras tiesam ir visur.ar visur-es domaju-tiesam visur(!).(un ne tikai kameras) no vienas puses-tas palidz kert zaglus, bet no otras puses...kaada var but sajuta, kad katra kustiba tiek noverota.juuties kaa realitaates shovaa...pat tam, kam nav ko slept bus neomuliga sajuta..