www.sudzibas.lv Manapolise.lv Manipulacijas ar cenam

Manapolise.lv - Manipulacijas ar cenam

Nekad neticet manapolise.lv cenam, ko rada vinu KASKO kalkulators. Vini vienkarsi pievilina ar it ka mazam cenam, a pec tam saka, ka tipa vinu kalkulators nepareizi strada un piedava cenu par 40-50 procentiem lielaku!

Darbinieks Reinis runaja loti rupju. Vinam bija vienalga, ko teic klients. Pateica, ka uz cenam online vispar nevajag skatities.

Neuzticams kantoris!

Atbilde no ManaPolise.lv 27.07.2016

ManaPolise.lv ir apdrošināšanas serviss, kas piedāvā klientiem izdevīgākus apdrošināšanas risinājumus OCTA, KASKO un citos apdrošināšanas veidos.

Mūsu kalkulatoru darbības princips ir tāds, ka saņemot no klienta visu aprēķinam nepieciešamo informāciju, mēs automātiskā režīmā (izmantojot web servisus) sazināmies ar vairākām apdrošināšanas sabiedrībām un saņemam no tām piedāvājumus mūsu klienta objekta apdrošināšanai. No apdrošināšanas sabiedrībām saņemtos piedāvājumus mēs uzrādam mūsu OCTA vai KASKO kalkulatorā.

Vispopulārākais mūsu pakalpojums ir OCTA apdrošināšana, kur cenas, ko mēs saņemam no apdrošinātājiem ir ļoti precīzas un tās arī paliek bez izmaiņām noformējot OCTA polisi, kura parasti tiek izdota un nosūtīta uz klienta e-pastu automātiska režīmā 1-2 minūšu laikā.

Taču ar KASKO kalkulatoru situācija šobrīd ir daudz sarežģītākā un mēs klientiem nevaram garantēt, ka prēmija, ko aprēķināja mūsu kalkulators, tāda arī paliks noformējot polisi.

Tam ir vairāki iemesli:

1) Apdrošinātāju web servisi, kas mums padod konkrētā apdrošinātāja cenu piedāvājumu uzrāda neprecīzu KASKO polises prēmiju un mums nav iespēju automātiskā režīma to pārbaudīt;

2) Iespēja mūsu klientiem saņemt papildus atlaides pie KASKO kalkulatora uzrādītājam cenām, ko mēs arī nevaram nodrošināt automātiskā režīmā, bet varam to piedāvāt tikai tad, kad manapolise.lv ir noformēts KASKO pasūtījums un mēs esam saskaņojuši atlaides ar apdrošināšanas sabiedrību;

3) Mūsu sistēmas kļūdas, kuras diemžēl notiek un mēs to arī atzīstam. Esam pateicīgi tiem mūsu klientiem, kas mums aizrāda uz sistēmas trūkumiem. Mēs pastāvīgi veicam sistēmas uzlabošanu un pilnveidošanu, lai nodrošinātu vēl ātrāku un kvalitatīvāku apdrošināšanas servisu.

Sūdzības autoram atvainojamies par sagādātājam neērtībām! Mēs tiešām cenšamies padarīt www.manapolise.lv par labāko apdrošināšanas portālu Latvijā un aicinām mums ziņot par visām mūsu sistēmas kļūdām. Problēmu ar Jūsu KASKO aprēķinu esam jau pieteikuši apdrošināšanas sabiedrībai, kuras web serviss bija vainīgs pie kļūdainā aprēķina.

Drošu braukšanu visiem novēl ManaPolise.lv

Ma