Maksims Borščenko - Negodīgs DJs

2015.gada aprīlī tika svinēti mūsu ģimenes dzimšanas diena, proti, mums bija kāzas. Un, lai pasākums būtu jautrs un ar attiecīgo mūziku, savlaicīgi sākām meklēt DJ - Maksimu Borščenko un pasākumu vadītāju. Par laimi pēc samērā neilgiem meklējumiem atradām DJ, kas neuzdeva muļķīgus jautājumus, kuram bija sava tehnika un kas vienkārši laipni atbildēja uz visiem maniem jautājumiem, kas, kur, kāpēc?! Bija labas autsauksmes FACEBOOK. Sarunājām tikšanos, kuras laikā pieņēmām lēmumu - strādāt ar viņu, jo viņš piedāvāja to, ka bija nepieciešams: sava tehnika, skaļruņi, gaismas mūziku un apgalvoja, ka spēlēs to, ko parasti spēlē kāzās, labākos 80.-90. gadu hītus, kurus pazīst gan jaunākā paaudze, gan arī vecākā un arī cenas ziņā nebija par daudz 150 EUR. Viņš protams piedāvājā arī sastādīt mūsu tracklist, taču, ja cilvēkam viss ir, kas mums ir nepieciešams, izteicām tikai to, ka nevēlāmies dziesmas Хочу замуж - Лазурный берег; Верку Сердючку un citas šāda tipa kompozīcijas, bet labakiem hīti 80.-90.g. mums der. Visu jaunietis saprata. Apgalvoja, ka būs labakajā veidā viss. Vēlāk nosūtīju kompozīcijas līgavas un tēva dejai (Кобзон - доченька) un līgavaiņa un mātes dejai (Ренат Камиров - мама). Ko dabūjām kāzu dienā: gaismas mūzikas nebija!!!! Bija mūsu gaismas mūziku, kuru atvedam un uzstādījām vēlākajam laikam, kad DJ aizbrauks. Nebija 80.-90. gadu hītu, bija jaunākie hīti, rock and rolls, dažas 80. gadu dziesmas. Viesi dejoja, bet ne vecākā paaudze. Līgavaiņa un mātes dziesma bija zem citas dziesmas, kura atšķirās ar it visu, bet pats galvenais ar tekstu! Par darbu paņēma visu naudu, pat zinot par savām kļūdām. Pēc pretenziju izteikšanas viņam, pat neatvainojās, visā vainoja pasākumu vadītāju, kurai arī bija kļūdas, taču viņa darbs ir viņa darbs, par kuru viņš atbild. Pie tam vēl teica, ka dziesmas, kas līdzinās 80. gadu hītam Белые розы - nav viņa formāts!!!! Rezumējums: cilvēks piedāvā vienu, bet realitātē viss sanāk otrādi. Kā rezultātā cilvēkiem tiek bojāti svētki!

F