www.sudzibas.lv Maersk brokeri kārtējā naudas mahinācija

Maersk brokeri - kārtējā naudas mahinācija

Es nosūtiju savu CV uz SIA Maersk uz administratores vakanci, man neilgā laikā atnāca šāds e-pasts:

Labdien!
Esam no Jums saņēmuši pieteikumu darbā uz brīvo vakanci! Paldies ka atsaucāties, un izrādījāt interesi par šo sludinājumu.

Šis ir SEB Finance company interneta e-komercijas uzņēmums, kurš nodarbojas ar informatīvo materiālu izplatīšanu internetā. Mūsu uzņēmuma galvenā prece ir PMC elektroniskās grāmatas. Šīs e-grāmatas ir Worda formāta faili angļu valodā, un tie satur visāda veida informāciju par biznesu, finansēm, politiku utt. Šie materiāli ir lielisks veids ka iemācīties un uzlabot angļu valodu, iegūt vērtīgu informāciju par šobrīd pasaulē tik aktuālam tēmām. Peļņa šajā projekta nāk no tā, ka šie informatīvie materiāli tiek izplatīti un pārdoti klientiem. Vienas šādas e-grāmatas cena ir 25ls tā ir summa par kuru ir iespējams pārdot šīs paketes klientam. Jūsu galvenais uzdevums ir būt starpniekam starp izplatītāju un klientu.

Tā kā esat atsaucies uz šo sludinājumu, Jūsu e-pasts automātiski tiek reģistrēts SEB datubāzes programmā. Tas nozīmē, ka Jums uz e-pastu nāks klientu vēstules ar vēlmi iegādāties kādu no šīm e-grāmatām. Ja Jums atnāk uz e-pastu vēstule no klienta, ka viņš vēlas iegādāties kādu no šiem materiāliem, tad droši dodat man ziņu, es Jūs informēšu par tālāko darbību.

Ja ir radušies kādi papildus jautājumi, droši dodat ziņu.

Ar cieņu

SEB Finance company

protams, man neviens neko neprasija vai gribu piedlīties šajā afērā un, lai manus kontaktus kaut kur pievienot! Neilgā laikā atkal saņēmu e-pastu nu jau it kā no klientes :

Labdien! Es pamaniju, ka arī Jūs darbojaties SEB Company. Ieraudziju Jūsu epastu datubāzes programmā. Es vēlētos iegādāties dažas grāmatas.
Man ir vajadzīgas 6 grāmatas:
1- Business Psychology
6- Strategy of International Business

Es katru pa 25ls pirkšu, tatad kopa 150ls sanāk. Ja esat ar mieru pārdot dodat ziņu pēc iespējas ātrāk.

Intereses pēc nosūtu ziņu, ka man ir kliente, kas vēlas iegādāties grāmatas. Atkal neilgā laikā atnāk e-pasts ar atbildi:

Visu naudu ko dabūjat Jūs varat paturēt sev.

Visa pirkšana un pārdošana notiek caur datoru. nauda tiek sūtīta uz internetbanku, bet informatīvie materiāli pēc naudas samaksas tiek sūtīti uz e-pastu. Ja diviem cilvēkiem ir atšķirīgas bankas. teiksim ja nauda tiek sūtīta no Krājbankas uz SEB banku, tad nauda vienmēr atnāks tikai nākamajā dienā, un lai klientam nebūtu jāgaida līdz nākamajai dienai, klients var atsūtīt maksājuma kopiju- printscreen veidā un tad šie materiāli ir jāaizsūta jau tajā pašā diena. bet ja ir vienādas bankas, tad nauda pārskaitās ātri.
Apmēram tā notiek norēķināšanās.
Dodat ziņu kad ir aizrakstīts klientam!
Varbūt Jums ir skype? Tā būtu ātrāk un ērtāk sarakstīties. Varētu Jums visu operatīvāk paskaidrot.

Pēc šīm vēstulēm es aizsūtiju, ka nevēlos ar viņiem sadarboties un man nepatīk, ka viņi bez atļaujas kaut ko šādu ir iesākuši - atbildi vēl neēsmu saņēmusi. Uz tālr. nr. protams neatbild! Šodien atkal ir ielikts sludinājums, ka vajadzīga ir administratore. Es ar viņiem nesadarbošos, brīdinu pārejos, jo tas nav tīrs darbiņš, ja neliksies mierā būs jāziņo televīzijai, jo tik daudz afēras notiekās, ka vēl vienu pieļaut nedrīks.

J

C Ciba 08.12.2011

Kārtējā naudas krāpšanas afēra.
E-pasts no it kā potenciālā pircēja 100% ir tās pašas firmas pirksts, lai ieinteresētu, jo kurš tad palaidīs garām iespēju uz katru grāmatu nopelnīt 25-10=15 Ls.
Droši vien, tikko kā tiks samaksāti 10 Ls, tā potenciālais klients ar 25 Ls vienkārši pazudīs vai atsauks maksājumu.

B Beaa 08.12.2011

Krāpšana, man tādu pašu vēstuli uzrakstīja... Un vēl priedītei un klientei ir vienādas adreses!

D dmitrijs 08.12.2011

Man tieši tas pats. uzzināju kontu (vārds un personas kods nav īsts)

B Benita 08.12.2011

Man arī tieši tas pats, kas iepriekš jau rtakstīts. iepriekš minētā Zane uzdarbojas. Zanei grāmatas vajag jau šodien, bet m/u tikšot atsūtīts iesknētā veidā, jo mūsu bankas nesakrītot.

J Janka 08.12.2011

Jolanta! Vispār jau ar afērām nodarbojās Valsts Policija, nevis televīzija!

J Jolanta 09.12.2011

Paldies Janka par ieteikumu, bet es labāk ziņošu televīzijai nekā policijai, jo zinu kā strādā policija (pašai ir bijis sakars ar manas mašīnas zādzību) ... un līdz ar to uzzinās daudz vairāk cilvēku par šiem afēristiem nekā, ja tas nonāks policijas rokās :(

N novērotājs 09.12.2011

Jāizmanto visas iespējas, kur ziņot.Tv arī spēj darīt brīnumus, piemēram BEZ TABU u.c.
Bija cilvēki, kas rakstīja iesniegumus policijā par identiskiem gadījumiem, bet, kā no maija darbojās šis grupējums, tā aizvien darbojas, kaut arī tika uzsākta izmeklēšana. Tiesa kā galvēnā personā iepriekšējos stāstos iespējams tas aizvien ir viņš, tikai izmanto kāda konta nr.

A arturs 18.12.2011

Mani tāpat gribēja piemuļķot
----------------------------------------------------------------------------SKYPE SARAKSTE ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[11:10:37] - ART -: Labdien
[11:10:46] BE Group: sveiki
[11:11:08] BE Group: Jums tagad vajadzetu uzrakstīt klientam, ka esat ar mieru norēķināties, un iedot šim klientam savus bankas rekvizītus, uz kurieni klientam sūtīt naudu. Uzreiz pēc maksajuma varat materiālus pirkt no manis un pārsūtit tālak savam klientam.
[11:11:37] - ART -: Labi
[11:11:40] BE Group: Tātad Jūs šajā projektā esat klientu apkalpojošais administrātors/mākleris. Katram klientam ir datubāze- tā ir maksas programma. Un tiklīdz viņš vēlas iegadāties kādu informatīvo materiālu, viņš raksta kādam no cilvēkiem kuri ir reģistrēti datubāzē. Un es Jūs esmu reģistrējusi. Tad cilvēks pasaka kādu tieši materiālu vēlas un nosauc cenu. Tad Jūs šo materialu varat nopirkt no manis pa 10ls un pārdot savam klientam par dārgāku cenu.
Visu naudu ko dabūjat Jūs varat paturēt sev.
[11:11:50] BE Group: par pirksanu un pardošanu...
[11:12:20] BE Group: Visa pirkšana un pārdošana notiek caur datoru. nauda tiek sūtīta uz internetbanku, bet informatīvie materiāli pēc naudas samaksas tiek sūtīti uz e-pastu. Ja diviem cilvēkiem ir atšķirīgas bankas. teiksim ja nauda tiek sūtīta no Swedbankas uz SEB banku, tad nauda vienmēr atnāks tikai nākamajā dienā, un lai klientam nebūtu jāgaida līdz nākamajai dienai, klients var atsūtīt maksājuma kopiju- printscreen veidā un tad šie materiāli ir jāaizsūta jau tajā pašā diena. bet ja ir vienādas bankas, tad nauda pārskaitās ātri.
Apmēram tā notiek norēķināšanās.
[11:16:37] - ART -: aizsūtīju kontu
[11:16:44] BE Group: ok
[11:16:51] - ART -: kas tagad?
[11:17:02] BE Group: tagad jagaida samaksa no klienta!
[11:18:03] BE Group: galvenais censties vienmer klientam pēc iespejas atrak atbildet
[11:18:27] BE Group: jo klienti parasti vienlaicigi ar vairakiem pardevejiem sazinas, un perk no ta kurs atrak apkalpo vai letak pardod
[11:19:03] - ART -: cik daudz jums ir klientu?
[11:19:44] BE Group: nu klientu skaits mainās, nav jau tādu patstāvīgo klientu
[11:19:51] - ART -: Tikai lieta tāda, ka es sūtīšu naudu Jums no citas bankas konta, līdz ar to nauda līdz Jums tik ātri neaizies. bet man materiāli ir vajadzīgi līdz plkst 13:00.
Es varu Jums nosūtīt naudu, un nosūtīt maksājuma kopiju PrintScreen veidā, kur būs redzams ka nauda ir nosūtīta uz Jūsu kontu.
Tad Jūs atsūtīsiet materiālus uzreiz?
[11:19:55] - ART -: viņš man atbildēja
[11:19:58] BE Group: bet nu uz vienu pardeveju ir kadi 2-10 klienti nedēļļā
[11:20:32] BE Group: tas nav nekas neparasts, šadi ar maksajuma kopijam sanaks diezgan bieži noreķinaties.
[11:20:45] BE Group: Sakat lai klients Jums suta naudu, un atsūta arī maksājuma kopiju, lai varat pārliecināties par to ka nauda ir izsūtīta uz Jūsu kontu. Pēc tam kad esat pārliecinajies, varat pats materiālus pirkt no manis un pārsūtīt tālak savam klientam.
[11:21:23] - ART -: Labi
[11:23:50] - ART -: pricējs
[11:23:53] - ART -: man pajautāja
[11:23:54] - ART -: cik minusu laika ec kopijas nosutišanas jus man atsutisiet materialus?
[11:24:00] - ART -: es atbildējau ka uzreiz
[11:24:12] BE Group: nu es jums materialus nosutišu 2 min laika uzreiz pec jusu samakasas
[11:24:17] BE Group: talakais ir atkarigs no jums
[11:24:25] BE Group: cik ilga laika klientam aizsutisiet materialus
[11:29:18] BE Group: izdevas vienoties ar klientu?
[11:30:11] - ART -: jā tulīt es viņam iedošu tādu pašu kontu kā viņam lai nevajadzētu PrintScreen sūtīt
[11:30:19] BE Group: ok
[11:33:15] BE Group: jus tad pirksiet tagad? es vienkarsi pašlaik stradaju no sava iphone telefona un si skype aplikacija diezgan ātri ēd bateriju nost
[11:34:15] - ART -: jā tulīt atnāks nauda
[11:34:40] - ART -: dodiet savus kontaktus
[11:34:44] - ART -: bankas numuru
[11:34:53] BE Group:
[11:36:22] - ART -: cik man jums sūtīt?
[11:36:37] BE Group: kadas tiesi jums gramatas vajadzeja/
[11:36:40] BE Group: ?
[11:36:54] - ART -: ok, lieliski, jums ari ir ge moneybanka, nauda lidz jums paris min laika aizies.
Tikai tas jūsu ieprieksejais konts galīgi uzticību neieviesa.
Pirms sutu naudu es veletos parliecinaties ka jums ir ta gramatas, jo zinu ka citreiz samaksaju naudu un tad pardevejs saka, ka jauzgaida kads laiciņs jo pats vel nav dabujis to gramatu. Man tas loti riebjas, tapec vienmer pirms perku prasu pirmo lpp lai atsuta.
Uzreiz kad atsutisiet pirmo lpp no kartras gramatas sutu jums naudu!
[11:37:12] - ART -: 1- Business Psychology
[11:37:19] BE Group: tas kopa bus 60ls
[11:37:29] BE Group: ja velesieties varesiet ari izgriezt un nosutit tas pirmas lpp
[11:37:35] - ART -: sūtiet gramātas es jums naudu nosūtīšu kad saņemšu no klienta
[11:37:44] BE Group: es gramatas sutu tikai pec samaksas
[11:38:11] - ART -: LABI mūsu sarakstes es nodošu policijai, lai veicas tālāk krāpt cilvēkus
[11:38:17] - ART -: (wave)
[11:38:20] BE Group: kada ziņā krāpt cilvēkus?
[11:38:25] BE Group: es nevienu nekrāpju
[11:38:37] - ART -: tad jua viņi noskaidros !
[11:38:54] BE Group: nu bet lūdzu dodiet kaut vai FIB
[11:38:59] BE Group: kaut kāds bezskars
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------EPASTA SARAKESTE ------------------------------------------------------------------------------------------------

Tikai tas jūsu ieprieksejais konts galīgi uzticību neieviesa.
Uzreiz kad atsutisiet pirmo lpp no kartras gramatas sutu jums naudu!

nu dodat jebkadu banku! kur ir derigs konta nr!

Citējot wincup.lv LAN CUP :
vienkārši ar ge many būs atrāk nevajadzēs PrintScreen sūtīt

Citējot Agnese Liepiņa :
nu vienalga, dodat jebkādu derīgu konta nr

Citējot wincup.lv LAN CUP :
es tulīt jums iedošu ge money bankas konta numuru tā būs atrāk

ge money banka! bet kada starpiba, jus man iedevat nepareizu konta nummuru, es uz šadu nummuru nevaru nosutit

Kāda ir jūsu banka?

kad veicu datu aizpildīšanu internetbankā, man uzrādās teksts- Saņēmēja IBAN nav pareizs.
tas nozime ka jusu konts nav pareizs

Citējot wincup.lv LAN CUP :
sūtiet PrintScreen es jusm materjālust tad izsūtīšu!

Tad Jūs atsūtīsiet materiālus uzreiz?

tad dodat konta nr lai varu sutit naudu!

Citējot wincup.lv LAN CUP :

Labi, esmu gatavs pārdot!

Labdien! Es pamaniju, ka arī Jūs darbojaties Finance Company. Ieraudziju Jūsu epastu datubāzes programmā. Es vēlētos iegādāties dažas grāmatas.
Man ir vajadzīgas 6 grāmatas:
1- Business Psychology