www.sudzibas.lv Madonas slimnīca ārstu ētikas trūkums

Madonas slimnīca - ārstu ētikas trūkums

Mīļie, labie, apdomājiet kārtīgi, pirms savus smagi slimos tuviniekus pakļaujat Madonas slimnīcas- konkrēti terapijas nodaļas- ārstiem. Diemžēl nevaru pateikt precīzu vārdu, jo priekšā nestādijās un pacients sabija nodaļā mazāk kā 24h, pirms nomira- nepaspēju noskaidrot.Nerunāsim par diagnozēm- visas bija ārstējams, runāsim par attieksmi pret cilvēkiem- kliedza, bruka virsū par to, ka mēs paši esam vainīgi, lai neko negaidot... Stop! Vai tad ārstam nav jādod kaut kripatiņa cerības ar vārdiem, mēs darīsim visu iespējamo, visu, kas ir mūsu spēkos? Kāpēc uzņemšanas nodaļā starp diviem ārstiem izceļas konflikts par to, kur jāved paciente? Viena saka uz reanimāciju, otra stingri pasaka "nē". Kāpēc, ja pacientam vienreiz ir apstājusies elpošana, netiek pieslēgts nekāds aparāts, kas seko līdzi vai cilvēks elpo? Vai tiešām tikai tāpēc vien, ka cilvēks bija "it kā" smagā stāvoklī un, ak kungs, jau 65 gadi veca, mēs pakustināsim tikai mazo pirkstiņu, bet, ja mirs, tad lai mirst?Es ceru, ka tai kundzītei, kuru par ārsti grūti nosaukt, sirdsapziņa mocīs ilgi- ap 175cm gara, ap 50 gadus veca, vairāk tieva, nekā resna, īsi, gaiši mati.

V

K Klukste13 13.10.2014

Šis savukārt ir sūdzības autora ētikas trūkuma apliecinājums - vajadzētu tomēr noskaidrot konkrētu personu, kura bija tik nekorekta, nevis vainot visu slimnīcu un katru, kurš pēc ārējā apraksta kaut uz pusi atbilst dotajam "portretam"...

R Romija 20.10.2014

...nu līdz smagi slimam, cilvēku turējāt mājās! Kur ir Jūsu ētika un līdzcietība?
Tiešām paši vainīgi!

Z zanezane77 20.10.2014

rakstat sudzibu.

V velninja 03.11.2014

Neturēja slimu cilvēku mājās. pirms nokrita, gāja un visu darīja, nebija ne kopjama, ne ucināma, tikai pirms gadiem 3-4 jau 1.reizi saskārās ar mutvārdu daiļradi Madonas slimnīcā, kas vēlākos gadus lika noklusēt šo to, kas iespējams būtu daudz ko atvieglojis un mainījis. un diezvai tu, Romija, lūgtu palīdzību vēlreiz tam pašam cilvēkam, kas tev uzrējis kā suns. Nostagā kaut mazu daļas no mirušās personas mūža un tad uzdrošinies muti vērt vaļā!

V velninja 03.11.2014

zanezane77- nerakstīšu, jo mirusī persona bija ļoti labsirdīgs cilvēks un nevienu nemēģināja nosodīt. Vispirms cilvēkos meklēja labo, ar visiem prata sadzīvot. Bet tieši tādiem cilvēkiem sirds sāp daudz vairāk un dziļāk. Viņas dēļ caur tiesām nevazāšos.
žēl tikai, ka tie labākie aiziet par ātru.