Mācību frizētava Ellada - Nepiemeroti apstākļi

Esmu vīlusies mācibu centrā Ellada- kur mācos friziera amatu, pirms stājoties kursos skola solija ļoti daudz, bet rezultāta mums nav itinnekā:-( Strādajam ar kosmetiku kuru var nopirkt veikalā RIMI-un skola mums stāsta ka ta ir profesionāla kosmetika:-) Mums ir galīgi nepiemēroti apstaķļi darbam, skola solija nodrošināt ar klientiem- kuriem mēs varētu griezt, krasot un veidot matus, rezultāta meitenes pašas meklē klientus un maksa par viņiem skolai no savas kabatas naudu. Esam gandrīz 3.menešus nomācijušās, un visas ejam prom, un visas tas ir 12.meitenes, tad taisiet secinājumu kāda tā ir mācibu iestāde:-( skumji ir tas, ka ir zaudēts laiks. Ja kādam ir velme iet mācīties friziera amatu, tad ieteikums būtu iet vienalga kur, tikai ne uz Elladu,

V

V Vlada 28.12.2008

Ja biju ka modele-Ellada totals su** :(

K Kursants 25.02.2009

Pārgāju mācīties no Elladas L uz citu frizieru skolu, un sapratu, ka Ellada patiesībā neko nemāca :) Žurnālā tikai tiek rakstīta mācību programma, kurai neviens neseko :)

J juta 17.04.2009

Nepiekrītu!

O Oksana 17.04.2009

Es izmācījos Elladā un varu teikt tikai un vienīgi visu to labāko-jauki pedagogi, DAUDZ klientu, jauka atmosfēra, kvalitatīvas apmācības. Laikam nepatīk tiem, kas NEGRIB mācīties, jo pasniedzeeji prasīgi.Paldies!

M mamma 17.04.2009

A, par, kādu samaksu iet runa? Es mācos Rīgas starptautiskajā mācību centrā (ELLADAA)&zinu, ka klientu ir daudz, katrs maksā par darbu 2Ls. Kapēc jāmaksā kursantiem? Muļķības. Kursants maksā mēneša maksu un viss un tiešām mācību centrs strādā ar profesionālu matu kosmētiku...Par RIMI-absurds. Pasniedzēja Dace visfantastiskākais pedagogs ar, kādu ir nācies sadarboties, pēc 4 mācību mēneša esmu sākusi salonā Ēra un ar maniem darbiem visi ir apmierināti. Paldies ELLADA!

S Santa 07.01.2010

Macijos Rīgas starptautiskajā mācību centrā - ELLADAA.
Man patika, tiesam laba atmosfera un pasniedzeji, Maksaju noteikto summu, kas paredzeta liguma un nekadas papildus izmaksas nebija..
Pec examena licenzets sertefikats - viss, ka nakas.. :))

I iluta 26.02.2010

Esmu iestājusies gan nesen, bet pagaidām varu teikt visu to labāko.Pasniedzēja Dace ir patīkama man patīk kā viņa māca, arī Irita no vadības ir jauka un laipna. Atmosfēra ir nepiespiesta. viss ir kārtībā!! :)

A Andra 26.02.2010

Kur atrodas šī firma?

S studente1 08.08.2012

es tagad mācos ellada(rīgas startautskais mācību centrs) frizieru kursos un tur tiešām- keune šampūna iepakojumā ir ielietas laikam šķidrās ziepes vai arī visvisvislētākais šampūns no kā metas klientiem blaugznas super lata veikalā pirkti produkti,
reiz bija par 0.79 santīmiem pirkta matu laka, ko direktore pasniedz kā PROFESIONĀLU matu laku!!! pēc tās manas sūdzības viņa ar laiku pazuda un parādījās estel matu laka
un ja nepatīk šampūns tad lai nāk ar savu(pēc direktores vārdiem)
vadības attieksme ir tāda pati kā kolonna mācību sadaļai-galvenais maksā naudu un par pārējo viss vienalga, bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetuma un apsolūti nekādas attbildības par audzēkņiem un viņu izglītošanu un palaišanu darbā kā profesionāli frizieri, pēc viņu izsniegtā diploma. gribi mācies negribi nemācies, ka tikai maksā naudu un apmeklē kursus
par klientiem-saucamajiem modeļiem, ir taisnība arī tagad nenodrošina, mums pašam jāmkelē cilvēki un, jā, viņiem arī par to 1Ls jāmksā...ja nav modeļi-pats vainīgs sēdi visu dienu un kūko.
remonts pamazām tiek taisīts, ieskatu, kur mūsu maksātā nauda paliek, redzam.
pasniedzēji ir dažādi un katra ar savām prasībām, bet vadība ir cits stāsts un par šo skolu varu rakstīt un rakstīt daudz un dikti
bet IESAKU STĀTIES UN MĀCĪTIESVISĀS CITĀS SKOLĀS, TIKAI NE ELLADA.