www.sudzibas.lv M79.lv Melo par preci, neatgriež naudu laikā, drausmīgs serviss

M79.lv - Melo par preci, neatgriež naudu laikā, drausmīgs serviss

Tātad, gluži kā daudziem šeit, arī man gadījās "ieberziens" ar m79. Iepriekš vienmēr viss bija bijis izcili, bijām ilgtermiņa klienti. Šoreiz praktiski mēnesi gaidīju pasūtīto telefonu. Nesagaidīju, atgrieza naudu. Arī novēloti, ja kas. Solīja 5 darba dienu laikā, beigās atsūtīja septītās vakarā. Jau esmu pateicīgs par to, ka atguvu naudu, jo, iepriekš tikai solījumi, ka telefons būs, un, viņi nezin, kāpēc nav pienācis no noliktavas. Tikai lieta tāda, ka reklamēja viņi, ka telefons būs pie manis 3 darba dienu laikā. Tad, kad pagāja šis laiks, tomēr jāsūta no Polijas noliktavas. Jāgaida 5-7 dienas. Tad, kad pagāja 5-7 dienas, atkal jāgaida 5-7 dienas. Tad, tikai tad, kad pagāja otrais termiņš, izrādījās, ka Polijas noliktavā nemaz telefona nav! Piedāvāja pirkt no citas vietas ar 33% augstāku cenu. Diemžēl, šī bija pēdējā reize, kad pasūtu no m79.

27.03.2024