www.sudzibas.lv M3 Logistics Slikts serviss, krāpšana

M3 Logistics - Slikts serviss, krāpšana

Su***aks kantoris nav redzēts. Mašīnas ir no svalkas saskrūvētas tā lai tik ripotu. Bremzes nav riepas nav un ja ir nedod. Ja dod tad tik izredzētiem šoferiem kas gadiem strādā un di**a lien. Kad prasīju riepas izvelk no čuupas nobrauktas un tāds Maris kas ir dispečers tik nosmejas un saka ta mums te notiek. Kad saku ka ziema nāk un ar tādam nebraukšu pasmaida. Algas ar nav tādas ka sola. It ka par kravu ko ved no kumu karjeras uz shwenku, kaļķakmeni sola 8 eiro, bet sanāk tikai 6eiriki. Nodokļus maksa ka grib vienu mēn. 130 otrā 180 no uzradītas minimālas algas jo pārējo maksa aploksne. Ja gribi visu oficiāli tad tevi darba neņems. Kad pārtrauksi darba attiecības pačakarēs ar naudu un gaidīsi mēnesi vai ilgāk. Zvanīsi un prasīsi savu nopelnīto naudu neceļ telefonus. Karoče ja ir iespējas nestrādājiet tādā sūda bedrē. Man pietika ar 4 men. Lai saprastu ka tur pa šoferiem nedomā..

29.11.2021

R