www.sudzibas.lv Luminor Bank Krāpnieku atbalstīšana

Luminor Bank - Krāpnieku atbalstīšana

Luminor banka Latvijā atbalsta krāpniekus internetā, krāpnieki bez klienta ziņas no klienta kartes noņem naudas summu, klients piezvana uz luminor banku, luminor it kā pietur to naudu rezervācijā, klients internetbankā uzraksta ziņojumu-iesniegumu bankai lai banka atgriež šo naudu klientam, bet nē ar to nepietiek, vienalga luminor banka aizskaita to naudu šiem krāpniekiem, nevis atgriež klientam, tāpēc neizvēlieties luminor banku, jo viņi atbalsta interneta krāpniekus, kuri no klientu kartes ir bez atļaujas un ziņas nozaguši šo naudu!

23.01.2024

N

Luminor banka 31.01.2024

Cienījamais klient!

Paldies, ka dalāties ar savu pieredzi par Luminor pakalpojumiem.

Vēlamies sniegt Jums papildu informāciju. Ja maksājums ir Jūsu paša apstiprināts ar atbilstošu autentifikācijas līdzekli, bankai ir pienākums rezervēt darījuma summu. Šajā gadījumā naudas summa parādās kā rezervēta klienta kontā un nav pieejama citiem maksājumiem. Savukārt naudas atgriešanas iespējas jeb reklamācijas procesu iespējams uzsākt tikai tad, kad maksājums ir jau nosūtīts saņēmējam.

Saistībā ar konkrēto situāciju aicinām Jūs sazināties ar mums, zvanot pa tālruni +371 67 17 1880, vai rakstot ziņojumu internetbankā.

Ar cieņu
Luminor