LU JF - LU JF

Šī nav īsti sūdzība un varbūt arī īstā vieta tādam jautājumam, bet mēgināsu noskaidrot. Vēlos 2011 gada septembrī uzsākt mācības LU juridiskajā fakultātē. Ar ko būtu jārēķinās studējot? Vai mācību ieskaties, kontroldarbus, eksāmenus studiju priekšmetos var nokārtot? Kāda ir pieredze tiem kas tur ir studējuši? Vnk man ir dažādus viedokļus sastāstījuši.

J JF 15.04.2011

Iekšā tikt itkā nav viegli, bet ar godu tikt ārā ir vēl grutāk.
9 no 10 pēc pieciem gadiem ir laimīgi, ka tas murgs ir cauri.
5 katedras, 4 katedras kā katedras, bet viena ir īpaši jauka, 3/4 rodās problēmas pēkšņi ar kd, ar eksāmeniem. galvenais ir pabeigt sekmīgi, lai nav jāiet pārkārtot.
Viegli nav, tas nu pilnīgi noteikti. Daudz var paņemt zināšanās, bet nervus arī tur gana var atstāt. Ir pasniedzēji, kas ir pretimnākoši, ir pasniedzēji, kas stāsta aizraujoši, bet ir arī pasniedzēji, pie kuriem aizmigt var, ir pasniedzēji, kuriem ir tikai viena taisnība, viņu un tur kaut vai uz galvas nostājies, bet taisnība būs pasniedzējam. Reizēm rodas iespaids pie dažiem, ka attaisnojums kavētai nodarbībai ir vienīgi bēres. Savas...
Jo mazāks pasniedzējs, jo lielāks jūtās lielākajā daļā gadījumu. Ar pasniedzējiem, kuriem ir jau zināmi zinātnieskie sasniegumi jau ir vienkāršāk, tie spēj paskatīties arī no stundentu skatupunkta un neizvirza kaut kādas dīvainas prasības, kas šad un tad neatbilst tam, kādam mērķim būtu jākalpo.

Lielākajai daļai pietiek jau pēc 3 gadiem, drosmīgākie mēģina nolauzt vēl divus, lai iegūtu jurista kvalifikāciju.
Retais to grib turpināt doktorantūrā.

D Diamia 13.01.2012

Pašlaik studēju 3.kursā. Varu teikt, ka visu nokārtot var, ja tiešām studē. Visus 3 gadus studēju budžetā, visus eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi. Tā kā, ja esi gatavs studēt nevis atsēdēt, tad viss būs super:)

M momofone 28.09.2017

Ar nelaipnu studentu servisu!