LJ Nami - Krāpšana

Tā kā redzu, ka pēdējā laikā šajā mājaslapā arvien vairāk sūdzības tiek iesniegtas par namu apsaimniekotājiem, vēlos pasūdzēties par savas mājas apsaimniekotāju - LJ Nami. Pie mums vērsās LJ Nami ar konkrētu piedāvājumu - pie viņiem mums būs mazāka apsaimniekošanas maksa, līdz ar to mēs kā standarta cilvēki labprāt pārgājām pie tobrīd, pēc sarunas, izdevīgākā apsaimniekotāja - LJ Nami.
Taču galu galā tikām APČAKARĒTI! Mūsu gadījumā mums beigās rēķinā par pilnu cenu skaitīja arī par lodžiju! Tā nu mēs maksājam tagad vēl vairāk nekā iepriekš.

Par mājas kopējo apsaimniekošanu noklusēšu... vienas šausmas.

P Pilsonis Nr. 3202 14.01.2024
Apsaimniekotājs sapinies melos

Vēlos sūdzēties par LJ Nami SIA - apsaimniekotāju.
Pie mums šis apsaimniekotājs vērsās ar konkrētu piedāvājumu - samazināt apsaimniekošanas izmaksas.
Taču jau pirmais rēķins izrādījās nevis mazāks, nekā līdz šim maksāts pie vecā apsaimniekotāja, bet gan vai nu līdzvērtīgs, vai pat lielāks. Kā tā? Nē, LJ Nami nebija melojuši. Katrs kvadrātmetrs tiešām maksāja nedaudz, bet mazāk, taču viņš tikpat lielu samaksu iekasēja arī par balkona un lodžiju kvadratūru, kamēr iepriekšējais apsaimniekotājs ievēroja likumā noteikto un balkoniem un lodžijām piemēroja koeficientu 0,3.

Līdz ar to vēlos uzsvērt un atgādināt. Kārtīgi apdomājiet par to vai mainīt apsaimniekotāju un kādā gadījumā varbūt neizvēlēties LJ Nami.

Paldies.

L Lauris Ulpe 16.01.2024

Palasiet likumu. Koeficients 0,3 un 0,5 jau netiek piemērots no 1999.gada. Un pasakiet Lūdzu konkrētu adresi, kur Jums ir palicis lielāks rēķins? Tās ir tīrākās muļķības. Raksts ir tīrs pasūtījums no tiešajiem konkurentiem.