Līvu Akvaparks - Slikts serviss

Izdomāju ar draudzeni aizbraukt atpūsties uz līvu akvaparku nu jau kā pieaugušas meitenes un maigi sakot esmu ļoti vīlusies. Pirmkārt - ēdiena Cenas mani nedaudz šokēja, ja ēdiens būtu normāls, neko teikt nevarētu bet ēdiens tiešām nebija tas labākais un šokolādes kēkss garšoja pēc rupjmaizes. Virtulīši ar “šokolādes pildījumu” bija ar ievārījumu. Kafija (pus krūzīte) 3,50€.
Otrkārt - nenormāli auksts, iekšējais klimats vispār neatbilst tam kā tur jābūt. Iekšā auksts, ūdens auksts. Ja gribi sasildīties un ieiet džakuzi tur arī auksts ūdens. Kopumā nevarēja īsti neko izbaudīt jo tiešām bija auksts.
Treškārt - atbraucot mājas konstatēju, ka esmu paķērusi tur kaut ko, draudzene arī.
Ceturtkārt - es nezinu kā viņi tur tīra tos baseinus bet vietām bija slidena/duļķaina baseina Zeme.
Nopirkām biļeti uz visu dienu bet beigās bijām tur 3ar pus stundas.
Labāk iekrājat bikucīt un aizbraucat uz Lietuvu.

17.08.2023

V

B Bez_vārds 18.08.2023

Kā izpaudās kautkā saķeršana? 😁😁😁 un ja gribētu ko panākt, vajadzētu pierādījumus... un neviens neliedz braukāt kur citur un saķert vēl kautko citu :)))

V Vikky11 20.08.2023

Panākt neko nevēlos , vēlos vienkārši nedaudz pabrīdināt citus cilvēkus . Neesam vienīgās kurām tur nebija īpaši labi, palasat arī citu atsauksmes ☺️. Nekad neko nerakstu , nekādas atsauksmes bet tiešām biju vīlusies .

G Gii 18.08.2023

Ko Jūs tur ar draudzeni paķērāt - hlamīdijas? :D

S sannas 19.08.2023

Gājāt uz akvaparku ēst?😁

V Vikky11 20.08.2023

Jebkuram idiotam ir zināms ka aktivitāšu laikā sāk uzbrukt ēst vēlme , jebkura vietā ēdienam jābūt normālam. It īpaši tāda vietā kur brauc ģimenes ar bērniem uz visu dienu atpūsties . Par cenu neko neteiktu ja ēdiens būtu vismaz normāls 🤣.