Linda Štekerte un Dairis Urkauskis - darbs ārzemēs

Vai kāds nav ko dzirdējis par Lindu Štekerti un Dairi Urkauski, viņi dzīvo kaut kur pie Liverpūles laikam.. Dikti gribētu zināt, vai nav kādas atsauksmes par viņiem un viņu `māku iekārtot darbā ārzemēs`..
Ja ir info, lūdzu, rakstiet uz e-pastu [slēpt]@no.lv vai [slēpt]@inbox.lv
Paldies!!!

E

P patafons 16.12.2008

zinu vinjus abus personiigi jau vairaakus gadus, zinu vinju gimenes probleemas, finansiaalas probleemas- pateikshu tā- jo talak no vinjiem jo labaak. un vinji jau nu nebuus tie cilveeki uz kuriem var palauties un biidiit kautkaadus pasaakumus. lai dievs staav klaat tiem kas ar vinju paliidizibu cer nopelniit kautkaadu naudu- vinjiem pashiem nekaa nav, dziivo rucavaa- 3 istabu dziivoklii, kas nav vinju (piedziivo pie savas maates kurai ir veel vairaaki nepilngadiigi beerni)- 6 cilveeki un kautkaa velk dziiviibu.

P patafons 16.12.2008

un vinji abi nekad nav dziivojushi nekaadaa liverpuurees, ja nu vieniigi dairis uz neilgu llaiku- aizbrauca jo domaja ka tur var nopelniit naudu lodereejot- bet nekas nesanaaca, kaa jau mineeju abi dziivo rucavaa un pa retam kliist pa liepaajas tirgu.