www.sudzibas.lv Lieliska dāvana Nerisina problēmu un neļauj pievienot patiesas sliktas atsauksmes

Lieliska Dāvana - Nerisina problēmu un neļauj pievienot patiesas sliktas atsauksmes

Iegādājos dāvanu komplektu kvestu pasaule, nekur nav minēts ka būtu jāveic piemaksa izmantojot pakalpojumu, veicu rezervāciju x room kvestam, darbinieks pieprasīja papildu 20 eur skaidrā naudā. Zvanot dāvanu serviss, paskaidroja ka tāda informācija gan neesot pieejama, bet tā kā izmantoju dāvanu karti palīdzēt nevar. Vēlos novērtēt pakalpojumu ar 3 zvaigznēm viņu saitā pierakstot ka tika pieprasīta piemaksa 20 eur, kas nebija minēts dāvanas aprakstā, acim redzot tas samazina reitingu un uzticību, patiess komentārs netiek publicēts. Uzmanīgi ar šo uzņēmumu, jo sliktās atsauksmes iet caur filtru un netiek publicētas, tādejādi radot nepareizu priekšstatu ka ir labāk nekā patiesībā ir. Saitā jo projām nav informācijas ka x room drīkst ieturēt papildus naudu pieprasot to skaidrā naudā.

13.08.2023

E

Z Zoyy 13.08.2023

Vienkārši Tevi apšmauca, džeks iebāza seb kabatā 20 eiro. Nevajadzēja dot. Dāvanu Serviss, jau nav pie vainas..