www.sudzibas.lv LIDO Saindēšanās ar pārtiku

LIDO Vērmanītis - Saindēšanās ar pārtiku

Vakar saindējos ar pārtiku LIDO Vērmanītī. Ēdu baklažānu-kabaču sautējumu, vistas šašliku un svaigi spiestu burkānu sulu. Nezinu kurš tieši no šiem ēdieniem bija sabojājies, jo pēc garšas viss bija labs. Bet atbraucot mājās visu vakaru mocījos ar caureju un vēdera sāpēm.

T

T Taņa 04.08.2011

Nu jā par tādu naudu paēst un pēc tam saindēties. Pretīgi

J jackel 06.08.2011

Fui, fui, fui.. a rokas pirms ēšanas nomazgāji? Un pēc tam nekur neturējies, neko neaiztiki? Zini, tad jau liela daļa "lidiņa" apmeklētāju sēdētu uz poda, un tici man, neklusētu par to.. Meklējam vainu sevī, savās darbībās, pirms nosodām citus, jo tas baļķis savā acī liekas tik nemanāms..

N Noteikti 06.08.2011

Noteikti sūdzības autors atbrauca no pāķiem, un pie pilsētas ēdiena nepieradušās iekšas to nespēja pārstrādāt!Šāda izsmalcināta barība, kā "lidiņā" ir domāta vien bagātnieku iekšām.

D daktere 09.08.2011

А чему тут удивляться-то??? Тушеные овощи, и наверх морковный сок..., - и так ясно, что с горшка не слезишь..

L Leonīds 11.08.2011

Tos produktus nevar letot vienlaicīgi. Šašliks noteikti neiet klāt pie sulas un sautējuma.
Tikpat labi varēji alu ar kefīru vēl klāt pie tā visa piedzert.