www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Autoceļš V247 katastrofālā stāvoklī

Latvijas Valsts ceļi - Autoceļš V247 katastrofālā stāvoklī

Autoceļš v247 (Grundzāle-Vizla) ikdienā ir pietiekoši noslogots, lai tam tiktu pievērsta lielāka uzmanība. Cilvēki brauc uz uz un no darba, bērni uz un no skolas. Neatliekamā medicīniskā palīdzība kavējas, jo pa šo ceļu vienkārši ir nereāli pabraukt. No mājām līdz Vidzemes šosejai ir nedaudz vairāk kā kilometrs, ar kājām to var noiet ātrāk nekā izbraukt ar automašīnu. Tā jau katastrofālo stāvokli vēl vairāk pasliktina kravas transportlīdzekļi, kas dienu dienā izbraukā un padziļina jau tā milzīgās bedres.
Šim ceļa posmam jau sen ir nepieciešams kapitālais remonts, tas ir ļoti sarežģīti izbraucams visos gada laikos. Neiet pat runa par asfalta segumu. Vienkārša notekgrāvju atjaunošana kā arī ceļa reljefa un seguma kaut vienkāršota atjaunošana krietni uzlabotu braukšanas apstākļus. Ceļa līdzināšana parasti notiek vāji pieskaroties tā virsmai, un tad pat pāris reizes sezonā. Un šim posmam nav tā zemākā kategorija.

02.03.2023