Latvijas Valsts ceļi - AUTOCEĻI

Labdien,

Manuprāt neeksistē neviena Latvijas Valsts pilsoņa (ieskaitot mani) kuram nerastos kauns par autoceļu stāvokli mūsu valstī. Katru dienu braucot ar automašīnu ir jāuzmanās, lai bedrē neatstātu auto riepu. Neskatoties uz ceļu nodokļa kāpumu situācija arvien pasliktinās. Daudziem no mums ir zināms kādu iemeslu dēļ. Bet pats netaisnīgākais ir fakts, ka arī Eiropas Savienības līdzekļu piešķiršana, kura veltīta turklāt autoceļu renovācijai, jau daudzus gadus faktiski ir zaudēta. Solīto autoceļu "kapitālo remontu" būs jāgaida vēl daudzus gadus tas arī ir fakts. Kāds no viņiem ir redzējis situāciju tuvajās ārzemēs? Līdz ar to cieš mūsu automašīnas un maciņu saturs, kurš palicis vien ar kapeikām no daudziem triecieniem. Lai mainītu situāciju mums visiem ir jācenšas savas Valsts labā!

B

Ausainītis 02.06.2012

Kaut kādas muļķības! Ceļi ir paredzēti tikai Rīgā un tās apkaimē, jo drīz pārējā teritorijā nebūs neviena, kam pa tiem pārvietoties.

A arnolds97 31.05.2013

Ceļu nav, par ko maksājam nodokļus, kur nodokļu nauda? Rēzeknes raj., Ozolaines p., Gaiduļos 10 gadu garumā sola uzklāt 1, 5 km asvaltbetona pārklajumu, bet nu tikai solijumi, bet mes dzīvojam putekļos un braucam pa sasistu ceļu. Visas dienas garumā kursē 12 karjeru un pisētas KUK tehnika, pilsētā svaigāks gaiss neka laukos, cik tas turpināsies?

A Andris320 02.01.2017

Nodokļu nauda nav zināms kur paliek, bet visi reģionālie ceļi, kuri pārsvarā ir grants ceļi ir kritiskā stāvoklī... Finanses šo ceļu labošanai neķer...bet tiklīdz uznāk sals un ceļi kļūst labāk izbraucami tā uzreiz virsū kaisa šali un atkal dubļi, kāpēc šādiem ceļu posmiem sala laikā nekaisa smiltis kuras neizraisa dubļus??? Ceļu nodokļi kļūst lielāki, bet ceļi sliktāki...;(

Latviešu tautas 02.01.2017

Ну так заасфальтировали дороги на 25 км от Риги и хватит. А в регионах нафига вообще они нужны? Работы нет, торговли нет, населения нет. Да и в Риге скоро людей не будет: за рижскими кладбищами зарезервированы огромные площади: травители страны специально постарались для пенсионеров. А молодые уже почти все уехали, в этом году выедут и те, кому за 30... А для арабов американцы построят...

B Bebrs2221 19.03.2018

Man kauns par Latvijas ceļiem. Gribu konkrēti teikt par galveno ceļu Rīga-Pleskava šoseju. Kādēļ man jāpērk LV ceļu smagajam par 13eiro,ja ceļa vispār nav. Deputāti un ceļu uzraugi,būtu kaunējušies par tādiem ceļiem. Saprotu,Lietuvā un citās Eiropas valstīs ir jāmaksā par ceļiem,bet tur vismaz ir ceļi. Bet par ko ir jāmaksā Latvijā? Par bezceļiem? Ārprāc,man ir kauns. Pievēršiet galu galā uzmanību Rīgas-Pleskavas šosejai. Tur ir vienkārši ārprāc! Tur nav iespējams pabraukt. Bet toties ir radari katrā ciemā un neciemā. Fu. KAUNS KAUNS KAUNS !