www.sudzibas.lv Latvijas Universitāte Slikta organizācija, komunikācija

Latvijas Universitāte - Slikta organizācija, komunikācija

Esmu aizvien vairāk vīlusies LU organizācijā un sadarbībā ar studentiem jebkādā jautājumā. Nevar vērsties un konsultēties pie attiecīgās metodiķes, nesaņemot neapmierinātību par uzdoto jautājumu. Tajā pašā laikā pašas metodiķes praktiski nav sasniedzamas. Man aizņēma diezgan ilgs laiks, lai sazvanītu man vajadzīgo metodiķi. Tomēr pirms tam biju izmēģināJusi arī savu laimi zvanot pārējām metodiķēm, kuras necēla. Kā lai spēju iegūt atbalstu studijās pie nekā un tajā pašā laikā arī ierodoties klātienē, atbildes uz uzdotajiem jautājumiem ir netīkamas un liek sajusties kā stulbenim. Tajā pašā laikā, ja lu piedomātu pie studentu informēšanas (saprotamas un laicīgas!) , tad iespējams būtu daudz mazāk zvanu un neskaidrību no studentiem. Nebiju vienīgais cilvēks, kas bija neizpratnē no mums adresēta e-pasta, kas bija neizprotams gramatikas dēļ. Neesmu vienīgais cilvēks, kas jūtas neapmierināts ar studentu informēšanu diezgan būtisko jautājumu lomā, piemēram, prakses iespējas (kuras nemaz neierosināja) , bakalaura darba jautājumi utml.
Protams arī saprotu noslogotos laikus un to, ka metodiķēm nav fiziski laika visam, taču man kā studentam nebūtu jādomā par šādām lietām.
Ceru, ka turpmākie studenti jutīsies labāk un lu padomās par darbiniekiem un organizatoriskiem jautājumiem.

12.09.2023

B Bez_vārds 12.09.2023

Nevienam neiesaku lu kā studiju vietu. Jo nekas netiek plānots ,kā arī kārtības nav nekādas. Skatos, ka ar laiku biežāk sāk parādīties sūdzības par lu. Žēl studentu, jo šī ir veca prakse lu - neko normāli neorganizēt, jo vadītāji gadiem sēž savos amatos un nekas nemainās. Būtu labāk devuši jaunajiem strādāt. Bet nē, gribas pasēdēt un tad iet garos atvaļinājumos līdz pat 31.augustam, kad būtu jāsāk strādāt un viss par studiju procesu jāplāno. Liels kauns par lu. Turpmāk es domāju būs tikai sliktas atsauksmes par lu.

B Bez_vārds 12.09.2023

TokeD 17.10.2023

Jūs esiet traki tā rakstot. Pamēģiniet studēt citās universitātēs vai augstskolās, tad sapratīsiet kā ir, ja students nav pirmajā vietā un nav vispār nekādā vietā. LU ir jāiepazīst sistēma, viss darbojas perfekti.