www.sudzibas.lv Latvijas Sabiedriskais autobuss Ļoti nejauka attieksme no konkrēta šofera, neskaitāmas reizes

Latvijas Sabiedriskais autobuss - Ļoti nejauka attieksme no konkrēta šofera, neskaitāmas reizes

Šodien ar autobusu Alsunga-Kuldīga 15: 50 09.08.2023 atkal saskāros ar šoferi kurš bija nejauki pret mani izturējies pagājušo vasaru. Kāpjot autobusā, kliedza man virsū, lai noslauku kājas (ko es izdarīju) Melnās kapeikas šoferis nevēlējās pieņemt, tādēļ devu 5€ banknoti, uz ko viņš man kliedz virsu, ka viņam nav ko izdot.. Prasīju, ko nu? Kliedza lai kāpju āra, pēc 10min Ilgas baurošanas izmainīja.. Šodien 09.08 kapjot iekšā uzreiz noslaucīju kajas, jo atcerējos cik nejauks viņš spej but.. Saku labdien (šoferis neko preti nesaka) rādu ka maksāšu ar karti, jau neapmierināti noskatijās, pateicu "paldies" atkal pretī neko nepasaka, eju ieņemt sev iemīļotu vietu pie aizmugurējām durvīm (esmu grūtniece un no turienes nāk svaigs gaiss, autobusā bija tikai 2 pasažieri) es eju, un šoferis atkal izdomā pacelt balsi pret mani, dusmīgi skatās un kliedz: "priekšā sedi! Tur arī ir brīvas vietas" labi apsēžos priekšā, bet sajūta ir tik pretīga, ka es cilvēkam neko neesmu nodarījusi, lai tāda būtu viņa attieksme... Nu ja esi īgns un nevēlies strādāt par šoferi, tad neuzskatu ka tā tam vajadzētu palikt. anonīms..

Papildināts Lives of black transgender matter! 11.08.2023

Sūdzība nav mana, bet https://ru.sudzibas.lv/1188/1188-loti-nejauka-attieksme-no-konkreta-sofera-neskaitamas-reizes-c2357455#comments

L Lexy777 11.08.2023

Esi gan izdabīga- ko teiks to arī darīsi? Haha! Vai tad nevari nemaz pastāvēt par sevi un nolkt to mūdzi pie vietas? Es viņu brutāli sūtītūtu d****!

Latvieši ir tādi: kad ir jāiestājas par sevi, viņi dod priekšroku klusēt. Un autobusu vadītāji reizēm ir ļoti augstprātīgi: viens no šiem reisā Sigulda-Rīga man pieķērās 'Kāpēc tu ienāci pirmais?' Un kāda nozīme viņam, kurš kad ienāca?.. Es te sūdzējos, tāpēc tu te sacēli gaudot!

L Lexy777 11.08.2023

"Tapēc tu sacēli gaudot?" Vai skolā vispār esi gājusi? Tavs teiktais nav saprotams. Tāpēc ar noteikti tev visi bradā pāri ka esi nejēga!