www.sudzibas.lv Latvijas Republikas valdība Taisās būt cūkas palielinot īpašuma nodokli

Latvijas Republikas valdība - Taisās būt cūkas palielinot īpašuma nodokli

Latvijas Valdība būs baigie cūkas ieviešot īpašuma nodokli. Un kādu! 1.5% no kadastrālās vērtības. Citāsl valstīs tass ir 10 reizes zemāks.
Tagad visi kuru privātmājas pārsniedz 350 metri kvadrātā maksās Ls 4000 gadā, jeb apmēram Papuldus Ls 330 mēnesī.
Tas, kas uzbūvējis māju vai izremontējis dzīvokli nav ne biezais ne kāds tur vēl- viņš vienkārši vēlējies uzlabot cilvēciskās ērtības un vairāk neko.
Tie kas pelna 1000 Ls, 2000 Ls utt mēnesī jau maksā progresīvo nodokli- padomājiet 23% ienākuma nodoklis no ls 1000 ir 230Ls, no Ls 2000, jau 460 Ls.
Valdība! Neaiztieciet visusslāni un tos, kas vēl mīl šo zemi un raujas pa deviņiem, lai galus savilktu.
Tie kas smirdēs, ka "tā mums, jums biezajiem vajaga" ir dzīves pabērni, lūzeri, plenči un sliņķi, kam skauž, ka kaimiņš vairāk ir sasniedzis. Ja kāds no Jums identificē sevi, piederošu pie minētās īpatņu grupas, lūdzu, nesmērējiet internetu un nerakstiet savus nevērīgos komentārus. Aizejiet labāk pa kluso kulakā nositiet.