www.sudzibas.lv Latvijas Pasts preses abonēšana

Latvijas Pasts - preses abonēšana

Esmu šokā!!!
Gribēju izmantot iespēju un pasūtīt žurnālu laimīgajā nedēļā 10.-16. oktobrim, bet piedzīvoju lielu vilšanos. Kad vakarā sēdos pie interneta, lai izdarītu sekojošo pasūtījumu, tad savas izvēlētās cenas vietā ieraudzīju, ko citu.
Pasūtu žurnālu "Ievas Māja" jau ne pirmo reizi, arī pagājušo gadu izmantoju šo iespēju un viss bija kārtība. Bet šogad cenas 9.99Ls vieta man rēķinu atsūta par 10.99Ls. Nesaprotu, kāpēc Latvijas pasts ignoreē akciju par kuru iet tāda reklāma, turklāt viņu pašu izveidotajā pasūtīšanas katalogā, ko saņemu sava pastkastītē arī šī laimīga nedēļa bija minēta. Taja pašā laikā ieejot WWW.manizurnali.lv "Ievas māja" bija par akcijas cenu 9.99Ls.
Šobrid man ir divi rēķini gan no Latviijas pasta par 10.99Ls, gan no maniem žurnāliem pa 9.99Ls.
esmu vīlusies Latvijas pastā, jo līdz šim biju pārliecinata, ka viņiem var uzticēies un savu žurnālu pasūtot viņu mājas lapā es to droši saņemšu savā pastkastītē.
Nākošreiz noteikti padomāšu vai vispār vairs izmantot Latvijas pasta pakalpojumus. Ņemot vera, ka viņi atļaujas visas Latvijas priekšā ignorēt noteikumus, kuriem paši piekrituši!!!

D

H Hugo 17.10.2011

Varbūt internetā nospiedi nepareizo podzinu? Es arī pasūtīju caur internetu un viss bija kārtībā, pasūtīju ar atlaidi. Tur viņiem abas cenas uzrādītas, tā ka kļūdīties viegli.

D daiga 17.10.2011

Ar atlaidi bija arī iepriekšeja vakarā, bet tajā vakarā vairākas reizes mēgināju, bet nesanāca. Turklat arī darbabiedrenei notika tiesi tas pats. Tiesi 16.10 vakarā tas vairs nebija izdarāms

H Hugo 17.10.2011

Nu tad gan man nav komentāru. Kā saka klāt nebiju, nemāku teikt. Man izdevās, paveicās.

A andkocurbenko 13.01.2012

IMPORTANT: Kurus neuzaicinaju vai neapstiprinaju, sorry, jus man nepatikat, tapec lugums neuztvert to personigi