www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Slikti apkalpo, jeb neapkalpo jaunos vecākus, nezin darba pienākumus, nemāk savu darbu.

Latvijas Pasts Origo - Slikti apkalpo, jeb neapkalpo jaunos vecākus, nezin darba pienākumus, nemāk savu darbu.

Labvakar!
Pēc visa padzīvota grozos naktos, nevaru aizmigt, domāju ka ta to nevar atstāj, jāuzraksta tomēr sudziba.
Diemžēl pasts jau sen pierada savu darbinieku nekompetenci un pilnvaru pārkāpšanu.
Bet kas to būtu domājis, ka viena slikta apkalpošana var sabojāt visu tavu dzīvi.
8. Decembrī ap pusdienlaiku (laka no 12-14) kaut kur, apmeklēju origo filiāli, lai parakstītu dokumentus, braucu no Olaines novada stundu un man bija nedaudz laika lidz nākamajam atpakaļ.
Diemžēl sievietes atteicās mani pieņemt ka jauno vecāku, kad jau biju nostāvēJusi rindu, jo man neesot mazulis līdzās. Ta jau jebkurš varot izdarīt un pateikt ka mazais majas vai ara.
Jāsāk ar to. Ka ara bija - 16 un Saka satumt, temperatūra krītas vel vairāk. Un visur ir karantīna mans zīdainis nav pasargāts. Tādēļ atstāju to mājās ar tēvu. Drošības nolūkos.
Biju ļoti aizvanota par kasieres neadekvātiem pārmetumiem manā virzienā un apsaukāšanās par "bezkaunīgi draņķi" utt
negaidīju velreiz lielo rindu, pa to laiku vērojot citu apkalpošanu, kur ari citjem rupji noradija, ka jāstava ara aiz līnijas, jo skaits ierobežots, bet lai nak pie vinas pari lentai, un kur atrodas papirgrozs, akla ar briklem neredz utt, un nezin vinu kārtību.. Tad viss atgādināja ņirgāšanos par cilvēkiem.
Bet kad sagaidīju savu rindu 2x man atklājas, ka viņas nemaz nezina ka tos dokumentus jadod parakstīt, neko nemak, nav to darījušas, dators neiet utt. Tads murgs.
Vinu del es nokavēju autobusu. Mans virs nevarēja mani sazvanit, jo telefons izslēdzas no aukstuma, ta ka gaidiju ara vairākas stundas, jo origo ir ierobežojumi un ar 2 vakcīnu ieksa nelaiž, bet man ka invalīdam skraidīt apkārt visam origo ir par grūtu sniegotā laikā, mans virs ozlema atstāt mazuli majas vienu un doties uz rīgu pec savas plānotas vakcīnas, kamēr vakcinācijas centrs vaļā.
Rezultātā, del aukstuma kooperatīvā raustījās elektriba, kādēļ majas bija apkures pārrāvumi, mazulis bija viens, kamer man izdevās atrast 1 rozeti, kur uzlādēt telefonu, jo origo neviena nestrada, un sarunāt lai kaimiņi aiziet bērnam pakaļ.
Tagad man jr saslimis bērns, skirta lauliba un problēmas ar barintiesu, kuri velas atņemt mates tiesības, jo es centos mazo pasargāt un atstāju vinu pie berna teva vira, kurs atstāja viņu majas vienu..
Tas viss tādēļ, ka sievietes padta iedomājos ka viņam ir teikšana un tiesības mācīt klientus, apsaukāt un neapkalpot, nezināt savus darba pienākumus.
Es nebūtu nokavēJusi, ja mani butu apkalpojosi ar pirmo reizi ka pienākas ar vai bez berna, pat ja rs melotunlwr bērnu, tur nav funkcijas invalidiem vai citiem, kas nevar ilgi gaidit. Un ari tados gadījumos, nemot vel vērā papildus apstākļus valstī pasta kantora sievietēm nav tiesību jaukties un pārnest, visi klienti ir jāapkalpo nevis jafikozofe un jāapsauka.
No sirds vēlos, lai vinas abas, kuras sedeja tuvak lentai (pa labi, pedejas kases) tiktu atlaistas. Vinas ir pelnījušas palikt bez drba un majam un ēdiena, ja nespej normāli apkalpot jaunos vecākus, kuriem nav speiest best zidauni - 16 grados ara un ieksa puli ar slimiem cikvekiem.

T Tallink123 29.01.2022

Autobuss nokavēts, sertifikāts nav, elektrība raustas,siltums nav, bērns saslimst, t/c origo rozetes nav, bāriņtiesa, šķiršanās. -Un tas viss dēļ vienas pasta darbinieces?

Iedomājies, es aizbraucu uz lielveikalu, novietoju savu auto “ģimenes stāvvietā” vistuvāk veikala durvīm lai ātrāk tiktu iekšā, bet pati ģimene ir mājās, jo ārā ir auksts. Es jau tā pat esmu “ģimene”, varu tāpēc iet pirmā veikalā. Manuprāt, diezgan analoga situācija pēc Jūsu loģikas.
Tikai, protams, tālāk jau mani nelaiž veikalā, kaimiņš dzīvokli nopludina, kāds izsit mājai stiklu, slēdzene sabojājās, paslīdēju uz ielas, rozete nestrādā u.t.t.-viss dēļ šī veikala apmeklējuma.

Good Intentions 29.01.2022

P Palīgs neskaidrajiem 29.01.2022

Nu jomajo! Olainē taču arī ir pasta nodaļa, vai tad vajadzēja kur nesties? Jeb tur neformē īstermiņa kredītus?

Good Intentions 29.01.2022

Diezgan loģiski, ka rinda ir paredzēta tiem kuriem bērni ir līdzi un nav ko atstāt bērnu pie bezatbildīga cilvēka.

K kirix 29.01.2022

Šitādu murgu sen nebiju lasījis...
Labais!

S sannas 29.01.2022

Dīvainā persona, Tev ar steigu ir jāatņem bērns! Cik dīvainam jābūt, lai no Olaines brauktu uz Rīgu uz pastu? Olainē pasta nav? Nākamreiz brauc uz Krāslavas pastu!
Pasta darbiniece vainīga, ka Origo ir viena rozete un Tev ir 2 vakcīnas? Varbūt pasts vainīgs arī pie tā, ka Tu vairojies ar sazin ko un vēl tādam ķēmam bērnu atstāj?
Kas tā par tevis pašas izdomātu teoriju, ka Tu esi jaunais vecāks? Jaunais vecāks skaitās vecāks kopā ar zīdaini, lai viņš nesāk kliegt, viņus apkalpo ātrāk. Ja jau bērns ir mājās, kāds pie velna Tu jaunais vecāks?
Kā saprast, ka pastā nezināja kā papīrus rakstīt? Pasts nav notārs vai jurists, viņiem tavi dokumenti nav jāsastāda.

Good Intentions 30.01.2022

Acīmredzot Olaines pasts arī nesaprata.

P Palīgs neskaidrajiem 30.01.2022

Es sapratu beidzot. Olaines pastā nav vispār rozetes. Origo ir, bet kā izrādās nestrādā...

I IRKOTEIKT1 30.01.2022

Es tik nesaprotu to domu par 2. Vakcīnām, pagaidam visur laiž ar 1 jonsonu vai 2. Pfizer un moderna

Good Intentions 30.01.2022

Es arī nesapratu. Vai nu pierakstāms pie autora rakstītā pārējā murga vai arī kaut kas ar termiņiem saistīts.