www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Nevar saņemt sīkpaku

Latvijas Pasts - Nevar saņemt sīkpaku

Pasta darbinieki pieprasa samaksu, un bankas izrakstu lai saņemtu sīkpaku, kaut arī tika piešķirts personas apliecinoš dokuments un var pārbaudīt adresi kur un kāds cilvēks ir reģistrēts jo tā ir deklarēta dzīves vieta. Sūtītājs ir kļūdijies un uzrakstijis tikai vārdu taču visu pārējo informāciju varēju sniegt uz vietas par ko pasta darbinieki atteicās izsniekt runājot par samaksu kas lapā netika uzrādīts. Un jāraksta mistisks iesniegums ko izskatīs tikai 3 dienu laikā. Es atsakos maksāt par mistiskiem pakalpojumiem kas arī ir apšaubāmi kā arī kapēc man ir jāuzrāda bankas izraksts pasta darbiniekam kas jāpievieno iesniegumam. Apkalpšana maigi sakot pretīga, un negribētu lai tādi darbinieki vispār apkalpo cilvēkus.
Atgadijums notika 30.06.2016. Loti vēlētos lai tādi cilvēki neapkalpo personas ja nevar pat normāli izskaidrot bet tikai runā uzbrūcošā tonī kā arī izrāda necieņu pret klientu.

Latviešu tautas 30.06.2016

Atvainojos, bet man Jums vieglāk atbildet krieviski.
Выхода три:
1. Вы пишите заявление. Почта запросит у Вашего продавца чтобы он уточнил фамилию и имя получателя. Но за это Latvijas pasts потребует и получит с Вам плату.
2. Вы сами это делаете, но бесплатно..
3. Вы не пишите заявление, не выбираете пакет, заявляя продавцу что это его косяк и требуете с него компенсацию или повторно отправить Вам другой пакет с тем же товаром.
Но если выяснится что фамилия напечатана именно по Вашей вине, то Вам не видать не товара, ни денег!

Pacco_al 01.07.2016

Šī tēma ir izrunāta simtiem reižu. Ja rokas ir šķības un nejēdzat noformēt pareizi sūtījumu par savu vārdu un uzvārdu uz tā normāli uzrādot, tad protas Latvijas Pasts ir izstrādājis procedūru, kādā, "Jānis" vai "Breksis" var pierādīt, ka viņš ir tieši tas, kurš ir veicis šo pasūtījumu.
Jā tas ir maksas pakalpojums. Ja nevēlaties maksāt, pasts nosūtīs jūsu sūtījumu atpakaļ nosūtītājam un tad tālāk varēsiet šo jautājumu risināt ar ķīniešiem. Nekas nebūs toties jāmaksā.
Izvēle jūsu. Un nav ko te sisties histērijā un Pastu gānīt.