www.sudzibas.lv "Latvijas metāls" A/S metāla griezējs krāpnieks

"Latvijas metāls" A/S - metāla griezējs krāpnieks

A/S "Latvijas metāls" metālu tirdzniecības placī pirku caurules vienu 12 metrīgo palūdzu sazāģēt uz pusēm. Metāla plača konsultants teica, ka tad viņam par to būs jādod latiņš...iedevu. Iegāju veikalā samaksāt par visu ko viņš kodu veidā bija sarakstījis.. skatos čekā- metāla griešanas pakalpjumi! Tādā veidā samaksāju 2x par metāla griešanu! izgāju no vekala atpakaļ uz placi... carule sazāģēta, bet to murmuli nekur neredz...prasu plača menedžeri kur tas P palicis menedžeris galīgi kaut ko salietojies un neko sakarīgu nevar pateikt-PILNĪGS SVIESTS TĀ IESTĀDE!

E

D dull@is 26.10.2009

Es esmu tas menedžeris kurš ir galīgi salietojies:)! Nezinu kas jums 12m materiālu ir raksījis ārā, bet to varu izrakstīt tikai es pārdevēji izraksta preci kas atrodās tikai uz plača! Viss kas ir 12m garš atrodās mūsu angāros Severstaļ teritorijā, tāpēc pārdevēji kas strādā uz plača nezina materiālu kodus, tos zinu tikai es!? Tad man rodās jautājums kā pārdevējs šo cauruli jums vispār varēja izrakstīt?
Ar griežšanas pakalpojumu ņēmējiem mēs cīnamies jau sen, bet šī problēma ir, būs, un nekur nepazudīs.

R Rihards Priede 12.02.2016

nestāsti pasakas !

D Džons 13.11.2009

Nav tur nekas sviests. Viss notiek diezgan stingrā kārtībā. Kas tiešām var "izbesīt" tai bodē, tā ir staigāšana pa teritoriju no viena pie otra. Viens tirgo melno metālu, otrs trubas, trešais kaparu utt. Un tā staigā tik viens izraksta kodus, otrs griež, trešais raksta pavadzīmi utt utjp. Bet visādi citadi serviss ir apmierinošs.
Un naudu nav jāmaksā tiem vīriņiem, kas ar degļiem tur darbojas, tas tak sen zināms, ja protams neesat tai bodē pirmo reizi.

D dull@is 23.11.2009

Atkal tas menedžeris kurš zali pīpē:). Par to skraidīšanu varu pateikt tā, veikalā ir divas nodaļas METĀLTIRDZNIECĪBA (leņķi, caurules loksnes utt) un CELTNIECĪBAS MATERIĀLI (nerūsējošais tēr., metīzes, lakas, krāsas utt), tapēc skraidīšanai nevajadzētu būt tik lielai? Patstāvīgie klienti parasti dara tā ka pasūta vispirms metālu arā uz plača un tad iet veikalā pasūtīt pārējo produkciju. Cerams ka jūs mūs nejaucat ar A/S Severstaļ jo mēs atrodamies vienā teritorijā:)?
Ja iepērkoties rodās kādas problēmas var griezties pie manis un es meģināšu jums palīdzēt, vismaz ar to kas saistās ar metālprodukcijas tirdzniecību!

R Rihards Priede 12.02.2016

zāli smēķē :) ...,laikam jau kokaīnu osta