www.sudzibas.lv Latrvijas universitāte, Linux kopiena Reklamē produktus, kurus nevar izmantot, sazināties nevar

Latrvijas universitāte, Linux kopiena - Reklamē produktus, kurus nevar izmantot, sazināties nevar

Šodien bez datora mūsu dzīve nav iespējama. Diemžēl šis tehnoloģija galvenokārt tiek izmantotas privāto datu vākšanai un cilvēku materiālo līdzekļu izkrāpšanai. Notiek sadarbība starp oficiālajiem dažādu operētājsistēmu izplatītājiem un blēžiem, kuri šīs sistēmas izmanto lai iegūtu datus, vai lai apzagtu. Masu saziņas līdzekļos tiek ļoti daudz klāstīts par datu drošību un datoru aizsardzību, lai cilvēki šīs naudas izkrāpšanas uzskatītu kā pašu par sevi saprotamu sakarā ar datoru izmantošanu. Sazināties var tikai ar ļoti dārgajiem, bet zemi kvalificētajiem "datoru meistariem", kuri lieliski iekļaujas šajās blēžu ķēdēs. Esmu par dārgu naudu nopircis dell datoru ar windows 10 operētājsistāmu. Sis dators nav praktiski izmantojams, jo stundām griež to "ritenīti", vai rāda daļēji apgaismotu ekrānu, bet iekšā nelaiž. Un ja ielaiž, tad atkal griež "ritenīti". Nolēmu izmest to 10 win. Mēslu atkritumu kastē ar visu to cieto disku, ielikt jaunu disku un ielādēt tajā ubuntu 22.04. Versiju. Bet iedziļinoties sīkāk darbā ar to secināju, ka tas faktiski ir viens un tas pats, ir izreklamētas dažādas ierīces, bet tās iegūt nav iespējams. Terminālis faktiski vienkāršam mirstīgajam ir bloķēts, bet ar aplikācijām tur neko nevar ielādēt. Padomu nav kam paprasīt, tad nav iespēja ko pajautāt ne tai ubuntu kopienai ne linux atbalstītājiem. Tur var izlasīt tikai skaļas reklāmas par šo produktu milzīgajām priekšrocībām, kuras faktiski nepastāv, bet ir tikai laika un materiālo līdzekļu izkrāpšana. Meli, meli un vēlreiz visapākrt vieni meli.

J

B Bez_vārds 18.06.2023

Kāds sakars ar lu? Jūs esat students?