www.sudzibas.lv Largus būve SIA fiktīvs uzņēmums

Largus būve SIA - fiktīvs uzņēmums

Domāju, ka tas ir fiktīvs uzņēmums, jo uz mūsu dauddzīvokļu māju pienāk pasts šādam uzņ[ēmumam, kurš šeit reāli neeksistē. Atdrodamas ir divas adreses dažādās interneta datubāzēs, kad mēģināju atrast, kam nogādāt - Kurzemes prospekts 12-2st, kas ir nekorekta adrese - nav konkrēta dzīvokļa nummura, tāpat arī Kurzemes prospekts 15.
Vēstules sūtītājs ir cita fiktīva firma - ARGENTE SIA

E

N NormundsG 17.01.2012

Edgar, tu galīgs auns!...Largus būve ir reāla firma un reāli darbojas, un, cik man zināms, jau vairāk kā 10 gadus, ...turklāt biroja adrese tiešam ir Kurzemes prospektā 15. Drusku painteresēties vajag, nevis uzreiz gāzt žulti āra...

Normunds.

H holod7 15.11.2015

Piekritu, ka edgars ir pilnigs auns, tiesam reali darbojosa firma, esmu taja firmaa stradajis no pirmaas, dibinasanas dienas - 1999. gadaa, nostradaju tajaa firmaa lidz 2005. gadam bet telefoniski ar bijusajiem darba kolegiem sazinos, firmaa viss notiek, darbojas bez partraukuma.
Ljoti zeel, ka visadi edgari var ienakt un "nopljuutit" kau ko bezsakaraa!

M Murziks 30.05.2019

Sūdzība neatbilst patiesībai, sadarbojamies ar Largus būvi jau ne pirmo gadu, es teiktu viena no sadarbībai viss patīkamākajām firmām.

Juris Dīriņš 28.12.2020

какой то онанист этот эдгарс ! я с ларгус бувэ работал и ни разу они меня не кинули !
Юрий Дириньш.