www.sudzibas.lv Laimz SIA Slikts serviss, neuzņemās atbildību

Laimz SIA - Slikts serviss, neuzņemās atbildību

SIA Laimz bieži vien ir labi akcijas piedāvājumi par veikto apgrozījumu. Taču ne vienmēr SIA Laimz spēj pildīt sevis izveidotus noteikumus. Pirms veikt iemaksu, jo kāds piedāvājums šķiet vilinošs padomājiet divreiz un nerēķinieties ar bonusa izmaksas termiņiem.

Papildināts Anonīms12356 02.01.2024

Problēmu gadījumā uzņēmums jūs tikai mierinās, ka viss būs kārtībā, taču lietas labā, piemēram, brīvdienās neko nedarīs. Atbildību neuzņemsies un novels visu vainu uz 3. puses vainu, nekādas kompensācijas par kavēšanos neizmaksās.
Laimz visu decembri piedāvāja Crazy Time bonusu 1eur par katru bonusa spēli, ar likmi 2e. Izmaksas termiņi 24h. Uz doto momentu savu bonusu gaidu jau vairāk kā 96h, pa vidam brīvdienas, klientu atbalsts visu vainu noveļ uz Evolution Gaming vai brīvdienām, svētkiem. Atbildību neuzņemās, naudu neizmaksā.
Mans redzējums situācijai būtu izmaksāt bonusu no savas kabatas, gadījumā, ja viņus partneris ir pievīlis, taču kompānija to pilnībā atsakās.

Papildināts Anonīms12356 02.01.2024

Par šo sūdzību var informēt gan Laimz, gan Evolution Gaming