Labs auto

Labs AUTO. Firma vispār afigenna, pirmkārt man interesē auto, viņiem tas pie kājas kaut gan viņi auto tirgo, Aizej pie plača, neviens no būdas ārā nelien lai ko pastāstītu, tagat ir ziema, ieeju iekšā, viņi lupī virsū un sāk gruzīt ko man vajag, tipa es apmēram traucēju viņiem tur sildīties, kad prasu ka man vajag auto, kurš viņiem tur jau 3 mēnešus stāv internetā, viņi saka ka tāds vispār neesot, kad eju onpetīt auto, cena galīgi neatbilstoša, iekšpus durvīm sūnas saaugušas un skaitās 1998. gada auto. Vienu vārdu sakot es neiesaku nevienam tur iet, un kaut ko pirkt, cik zinu auto viņi iepērk Lietuvā pa taisno no treiļa un kāds tas auto ir, tāds ir, bet labs lai Jums tas auto gadītos, sakritība ka auto būs labs ir iespējama 1 gadījumā no 1000. Pamuļķu kantoris vienu vārdu sakot!

R Rupucis 25.01.2010

Nu Labs auto vispār afigeļi. Čaļi notirgojuši pirmos 100 autiņus un sakāpis galvā jau tā kā miljonāriem. Attieksme pret klientu pilnīga 0.