L auto - Serviss

Remontēju šajā iestādē motociklu- bija problēma ar lādēšanu. Vaina izrādījās ğenerātor sprieguma regulētājā-to nomainīja-pabraucu pāris reizes un uzsprāga akumulātors un nodega cdi box, jo regulātors devis lielāku strāvu nekā vajag. To visu es pirku no jauna.Un fascinēja mani tas ,ka pēc tam servisa loceklis teica, ka vajadzēja uzstādīt pavisam citu regulatoru ,jo tas iepriekšejais nebijis tas. Atbildību par to nekādu neuzņemas, viņam pofigu. Vārdu remontēju var ielikt iekàvās,jo šeit no mušas taisa ziloni un nav kompetenti cilvēki,un darba izpildījums ir nožēlojams.Silti iesaku braucat garām un meklējat kārtīgus darītājus.

L L-auto 04.01.2024

Paldies par Jūsu sūdzību. Uzņēmums L-auto atvainojas par slikto pieredzi. Par veiksmīgāku sadarbību nākotnē!