www.sudzibas.lv L and R auto Auto pārdevēji krāpnieki

L and R Auto - Auto pārdevēji krāpnieki

Nekad nepērciet automašīnu placī Tukuma pusē: Rīga -Tukums Ventspils šoseja pretī pagriezienam uz "Jūrmala Airport" pirms Tukuma L and R auto. Pirmkārt ar Tevi runā, kā ar neziņu un nelietpratēju, melo par auto modifikāciju. Otkārt, viņi saka ka auto ir no Vācijas! Nekā nebija, vismaz daļa audo ir nonākušas caur sliktu slavu iemantojušo Lietuvu - auto no Francijas un Beļģijas nozīmē, ka tās bijušas Lietuvā! Lietuvā viņiem ar šim valstīt ir dikti jauka sadarbība. Ja auto ir vācu dokumenti, tad skatāties paši, bet noteikti, paprasāt dokumentus un ali zinošs cilvēks pārbauda (iemet aci). Trešķārt, kas man arī lika šeit uzrakstīt - auto ar ļoti rupjiem defektiem, nesaku par visiem auto, bet vismaz pāris kandidātu ir un ticiet man tas nav maz! Kas par defektu!? Tek motors un turbīna dīzelim! Turbīna vispār nestrādā un auto neiet! Tas ir ieberziens uz 1500EUR ja ne vairāk! Jums to vajag? Izlemjat paši! PĒRTIET AUTO NO PRIVĀTIEM PĀRVEDĒJIEM, KAS JAU GADU DESMITUS DZENĀ AUTO TIEŠI NO VĀCIJAS, NEVIS IZMETAT NAUDU PLAČOS KĀ ŠIS!!

J Jurchix222 19.01.2016

Pirmkārt iemācies rakstīt. Otrkārt uzraksti par cik šo auto iegādājies no viņiem un cik bija summa zem tirgus vērtības?!?! Kā arī tev uzraksti vai tev nebrīdināja par defektu ar turbīnu?

A AA 11.04.2017

Pārdevējs Aigars ļoti sakarīgs. Braucu ar mašinu trīs gadus, bez jebkādam problēmām. Cenas labas un atbilstošas stāvoklim :)

W waka 16.08.2020

Nevaru piekrist diemžēl par Aigaru