Kurpes kuras nopirku Alfā, liek smirdēt kājām. - Kā man tagad būt?

Nopirku kurpes es reiz Alfā. Kurpes kā kurpes. Brūnas, vai laikam tomēr melnas. Ar šņorēm. Uz plānas zolītes ar labu liesti un galvenais to ādas- "Natural Leather"- tā tur stāvēja... rakstīts. Simboloģija norādīja, ka iekšā arā āda.
Pēc nedēļas valkāšanas kājas bija tā sasmakušas, ka saķa nelabi smakot, labi atpazīstamajā, tradicionālajā sieriņu smakā. Veikals sūdzību nepieņem, aizbildinoties, ka man kaut kas nav kārtībā. Bet man viss ir kārtība- man ārsts izrakstu iedeva pa tām kājām.
Nekas nenotiek, bet kurpes turpina smirdināt pasauli.

P pufa 21.10.2009

Nē, Hugo, ražotājs rūpējās, lai tavs deguns aizvestu tevi pie tava nākamā pirkuma.

H Hugo Djego 21.10.2009

Baida jau prom no pirkuma.Ja problemas ar ožu pirkšnas dienā, tad nopērkas :)

P pufa 21.10.2009

zini: riepas jāliek apakš mašīnai- sānos, nevis salonā jāvizina, smaka tad netraucēs.

H Hugo Djego 21.10.2009

kam netraucā, bem kam visādus čurātājus pievilina :)

P pufa 21.10.2009

tev tak kaķi- labākie draugi, te pat aizstāvētāju biedrībā biji iestājies un nu traucē.tā ar draugiem nedara.

H Hugo Djego 21.10.2009

Pufuci, čurā jau ne tikai kaķi :) Es jau galvenais par veikalu, ka uz koļķi velk, ja jāved riepas majās :p
Tapēc jau topika autors nekādi nevarēja saost tās kurpes, jo riepu drausmīgais aromats bija tās pārspējis.
Un rezultātā dabuja iet pie ārsta uz izmeklešanu, vai neaug uz kājam baravikas vai kadas tur sēnes vel...

Mamma 22.10.2009

Tu doma tas riepa s apcurajis pircejs ar urinpusla darbibas traucejumiem?

H Hugo Djego 22.10.2009

Nē, aromats bija pēc kaķa kakām.Bet ne jau kaķis to izdarija.Vai ta neesat dzirdējuši, ka ķīnieši visādus sūdus ražo?Tāpēc jau smird!

Mamma 22.10.2009

Nu varbut tas ir ideali supermoderns aromats ko tu uzreiz nepazini un nemaki novertet jo Azijas aromati nav tev sirdij tuvi.

P pufa 22.10.2009

Varbūt riepas uz zirgāboliem bija testētas?

H Hugo Djego 22.10.2009

Zirgu sūdi tā neko, nav slikts aromats.Šodien biju viena supernetto Liepāja, tur gan kāds runcis kaut kur bija ticis iekšā un parādijis, kurš tur saimnieks:P Smirdēja riktīgi ;)Es kā pircējs jau vareju iet prom, bet nabaga pārdevējas nē, tās dabon pierast vai kā :D

š šeherezade 22.10.2009

Hugo, Tev laikam ir zināmas noslieces uz kaķu mīzaliem un izkārnījumiem----palasi pats, Tu par neko citu vispār nerunā!!!:D

H Hugo Djego 23.10.2009

Nē, Šehe, es tik priecājos, ka man neiet tik grūti kā citiem;)
Varbūt topika autors bija kaut kur iekāpis? Man kāds stāstija, ka Liepājā vienā daudzdzīvokļu mājā pat liftu kāds pamanijies piegānīt, tas ir-liftā lielo darbu izdarīt.It kā ārdurvīm ir kods, bet tur esot tajā majā točka, kur visadi bomži iet ņemt krutku.Un to kodu laikam zina visi "viesi", bet tualeti nezin :(

š šeherezade 23.10.2009

Nē, topika autors nebija nekur iekāpis un domāju, ka tam Ihtiandram tāda situācija nemaz nebija----tas viss atkal kārtējai jautrībai!!!:))))

M Mirdza 25.10.2009

a tu zini kas ir duša?

M mirdza 25.10.2009

nepērc dabīgo ādu, cūka :)

A albis 25.10.2009

vot Mirdzai, pēc visiem šiem sūdiem vēl nobeigumā vajadzēja paspīdēt ar idiotismu.vaitad neredz ka Hugo tā jau sūdīga dzīve ja jau tā apspriež sūdus, laikm puse paikas ir sūdi, jo tad ēšanā aiziet mazāk naudas.neapvainojies Hugo lūdzu par skarbajiem faktiem, bet tas autors toč ir nopircis sūdainus apavus, moš kāds ārā bija iekāpis sūdos un tajā veikalā slepus apmainījis pret jauniem a tas dunduks nopirka.

H Hugo Djego 26.10.2009

Man kādreiz ar citi stāstijuši, ka JAUNI APAVIi ož pēc sūdiem, Un es esmu 100% pārliecināts, ka no sudiem taisa, citādi nav iespejams uzskaidrot.

M Mudīte 26.10.2009

es apavs perku centraltirgu un man nekad nekadas problemas nav bijusas.

A albis 26.10.2009

Redz Mudīte mudina pirkt apavus tirgū tur jau tie smirdīgie apavi visvairāk koncentrēti, jo ja viņi ir mīksti tad toč no sūdiem, tāpēc jābrauc uz Holandi tur ir liela koka tupeļu izvēle.