www.sudzibas.lv Kumelītes Veci produkti

Z/s Kumelītes - Veci produkti

Pārdevējas apzināti izvieto pārdošanai preces ar notecējušu termiņu. Piena produkti pat 5 dienas veci. Jaunākais "atklājums" - alus dzēriens par 20 centiem, termiņš beidzies jau gandrīz pirms 2 mēnešiem.
Tā kā veikals specializējas uz gaļas pārdošanu, tad nebrīnīšos, ka pārdod arī vecu gaļu, tikai tai gan pircējs tik vienkārši nevar pārbaudīt termiņus...

Papildināts DiānaZ 14.12.2016

Atzīmēšu, ka uz maniem jautājumiem, kāpēc tā dara - pārdevēja pasmaidīja un teica, ka tāpēc jau arī noceno, ka vecs.

Atbilde no Kumelītes Pārstāvja atbilde 06.05.2017

Paldies par sniegto informāciju, atvainojamies par pārdevēju neprofesionālitāti, izteiksim aizrādījumu veikala pārdevējām, pie nocenotajām precēm drīkst atrasties tikai preces, kam drīzumā beigsies termiņš, nevis preces ar jau iztecējušu termiņu.
Svaiga gaļa tiek vesta katru dienu, jo paši esam gaļas ražotāji.
Lūdzam ziņot par līdzīgiem gadījumiem uz šo numuru 29361923!

D