Kuldigas slimnica rehabilitacija cenas - Dàrgi

Interese citu cilveku pieredze Kuldigas rehabilitacijas centrà uzsakot arstešanu ? Esmu dzirdejusi stacionari un ambulatori arstešanas maksa ir savadaka . Jautajot ğimenes arstei tiek raustiti pleci . Ta pat ari rehabilitacijà nepasaka ka butu pareizi .Skatàs un smaida nu tas ir dargs prieks katra reize 17 eiro . Un vel tas ka nekur jau netiek klàt .

R

A arnitaa 02.01.2019

Tak Kuldīgas slimnīcas mājaslapā ir informācija: http://www.kuldigasslimnica.lv/index.php/pakalpojumu-cenrādis. Turpat var arī atrast tālruņa numuru, var piezvanīt uz rehabilitācijas nodaļu un noskaidrot visu, kas nepieciešams.
Ja jau tik gudri ierakstīt sūdzības.lv,tad būtu prātam jāpietiek arī google ierakstīt un sameklēt

# ## 02.01.2019

Vispirms ar ģimenes ārsta nosūtījumu jāpierakstās pie rehabilitologa.Pēc tam viņš nozīmē,ja stacionāri ,tad 4.27 pa dienu.Tas skaitās kā dienas stacionārs.Ja ambulatori ,tad nav jāmaksā nekas. VIienīgi ilgi jāgaida rinda.

M miroslava 02.01.2019

Ambulatori un stacionāri ir divas dažādas lietas. Ambulatori pakalpojumu tās ir speciālistu konsultācijas un procedūras, kas nav jāveic stājoties slimnīcā. Savukārt stacionārie pakalpojumi ir tie, kurus iespējams saņemt iestājoties slimnīcā (ir dienas stac., kur uzturas tikai pa dienu un vakarā laiž mājās, vai arī parastais stacionār, kur atrodas visu diennakti) - secīgi ir valsts apmaksāti un maksas pakalpojumi, ne visu rehabilitāciju līdzfinansē valsts, kā arī ne visās slimnīcās ir šis līdzfinansējums. Sākumā ir jāvēršas pie rehabilitologa, lai tas nozīmē ārstēšanās plānu.