Kuģis Liepāja/Kuģis Jelgava - Nekaunība

Rīgā, krastmala vienmēr ir bijusi tā, vieta, kur var romantiski pastaigāt gar Daugavu, bet jau pēdejā laikā staigājoties ar draudzeni esam saskarušies ar sliktām emocijām un tas ir dēļ kuģa Liepāja un Jelgava pārstāvjiem, kuri atrodas starp vanšu un akmens tiltu pie gājēju pārejas.
Nezinu, kas viņiem ir noticis, bet visu laiku aicina braukt ar saviem kuģiem, runā lauztā angļu valodā un skaļā krievu valodā pa kuģa skaļruņiem un to dara tik skaļi, ka pēc 5 min jau gribas pazusto no turienes. Viņu darbinieki rausta visus aiz rokām, rauj braukt ar kuģi. Mēs sēdējām uz soliņa, viens no pušiem dzeltenā t kreklā pienāca mums blakus un burtiski lika mums braukt ar kuģi (protams atšujām). Cits darbinieks lūdzās citiem lai brauc ar viņiem un nebrauc ar priekšā stāvošo kuģi.
Kad attiet no krasta - smirdīgs liels dūmu mākonis - mēs bijām gan pārsmējušies gan šokēti par tādu nekaunību. Cerams, ka šo izlasīs kuģu Liepāja un Jelgava īpašnieks un saprtīs, ka tā darboties nevar.

Bet ja kāds netic, tad droši var aiziet un apskatīties to dzīvē.

Z

Velvetpopstar 12.07.2023

Varbūt īpašnieks liek darīt to viņiem,lai izpildītu normu.