www.sudzibas.lv Krūza Darba laiks

Krūza - Darba laiks

Internetā sūdzības par Krūzu izrādījās patiesas, jo pats mēģināju iestāties tur darbā. Par darba likumu tur neviens neko laikam nav dzirdējis. Virsstundas - neeksistē, jo 12 stundu darba diena tur ir norma, vienā mēnesī - ne mazāk par 21 darba dienu. Svētki neeksistē - viens slīdošais grafiks. Vaariet atvadīties no ģimenes, bērniem - tos jūs vairs darba dienās neredzēsiet! Atalgojums? Veikala administratoram (augstākās vadības pārstāvim), kuram darbā jāierodas pirms veikala atvēršanas un prom jāiet tikai tad, kad veikalu visi pārējie darbinieki pametuši, mēnesī nostrādājot vismaz 260 stundas, aldziņa uz rokām tikai 375 Ls. Cik ir vienkāršam pārdevējam - miniet paši. Par nodokļiem es labāk neko neteikšu.

M Marika 12.04.2010

Es sorīt ieraudzīju sludinajumu, ka vajag pārdevējas KRŪZĀ, aizsūtīju CV un man jau pēc stundas atzvanīja, ka lai nākot uz pārrunām. Tā nu lūkojos pēc atsauksmēm par šo uzņēmumu, jo tik ātra atbilde vien likās aizdomīga. Diemžēl atsauksmes tikai sliktas par darbu tur.
Jāiet rīt uz pārrunam, bet es domāju, ka atteikšos.
Vai kāds (-a) iestajās tur darbā pēdejo mēnešu laikā? Kādi iespaidi?

I Iveta 12.04.2010

Neatbil, slikti! Atbild, vēl sliktāk???

M Marika 12.04.2010

Cien. Aizstāvi! Esmu bijusi uz 2-3 "pārrunām" no tādiem ātrajiem atbildētājiem. Un vienmēr izrādas, ka tas uzņēmums vai nu iet uz bankrotu, vai ķer muļķus.

P Piekrītu 14.06.2010

Par Krūza kā kompāniju neesmu dzirdējis nevienu labu vārdu. Direktors tur ir vienkārši monstrs, kurš necieš nekādus iebildumus, pats domā ka ir super duper profesionāls utt, bet realitāte ir pilnīgi cita; kārtības tur nav nekādas. Cilvēki, kuri ir godprātīgi, taisnīgi, godīgi un visādi citādi labi cilvēki, iesaku, mūciet pa gabalu no tās "Krūzas". Domāju ka ar šādu stilu viņi agri vai vēlu noies pa burbuli, ko es viņiem arī novēlu.

A anno 13.08.2010

Prazdniki estj - ligo i novij god, i parochka sokraschjonnih denj.
V srednem prodavec otrabativaet 225chasov v mesjac. ZP u prodavca 280-300, menedzheri, poluchajut stoljko zhe. Administratori 320-350. Konechno vse znajut chto chastj zp oficialjnaja (minimalka) ostaljnoe jakobi avans - v konverte :)
Direktor ne schitaetsja ni s chem, v magazine net aptechki, net gorjachej vodi, nevozmozhno pomitj ruki, a ih s takoj rabotoj nado mitj 10-15raz za denj. Obed po dogovoru 1 chas, na samom dele 40minut. Chtobi ujti na obed ti dolzhen zvonit zaveduschej i esli ona sochtjot nuzhnim otpustitj, to ujdjoshj na obed. Zimoj net otoplenija, v magazine zimoj maksimum +12 gradusov, batarei stochasie v magazine butaforija. Kogda magazin nachinal rabotatj (saharova) tam vkljuchali bojlet s 7-30 do 8-30 i vecherom s 7-30 do 20-30, v garderobe estj dush, no im net vozmozhnosti poljzovatsja - bopjler vikljuchen. Tualet dlja rabotnikov i pokupatelej obschij, estj tualet v garderobe, no iz otdela kak pravilo ujti nevozmozhno. Tualet na 2 i 3 etazhe grjaznie, uborschici ne spevajut mitj, okna tam ne otkrivajutsja, vonj stoit postojannaja!

N Natalija 28.09.2010

Nu tad gan attieksme pret cilvekiem ir ka pret suniem, nu tad ees domaju jaastasta valsts ieņēmumu dienestam par cilvektiesibu pārkapumiem.

S sabine 01.05.2011

man draugs stada jurmalas gatves kruza par kraveju strada 260h menesi, plus ari gadas pec veikala slegsanas stradat, o protams nekompense ne nauda ne brivdienas.alga vinam ir 250ls.svetku dienu tiesam nav 24decembri vini stradaja lidz 6vakara.nu kam nafig z-svetku vakara vajag suda buvmaterialus!