Kristaps Markuss KML Total Enterprises - Neizmaksā algas

Kristaps Markuss, pieder būvkompānija, kas reģistrēta Dānijā. Algo cilvēkus būvdarbiem, neizmaksā algas, melo nenormāli un kā izrādās pats ir lielos parādos, kas saistīti arī ar nodokļu maksājumiem Dānijā. Sākumā strādājot tika maksāts, bet katru reizi ne viss, kaut kas pa daļām un katru reizi nauda bija jālūdzās. Izdomā 86 atrunas/iemeslus, kāpēc nesanāk. Gala rezultātā nav izmaksāta alga par padarīto un iepriekšējie parādi, kad darbinieki vairs nebija ar mieru šādai lietu kārtībai, cilvēks uzmeta darbiniekus, turpinot melot. Ir darba līgums, bet tas, uz doto mirkli, nav iemesls viņam iespringt. Veic būvdarbus Dānijas iedzīvotājam, kas, pēc paša dāņa teiktā, visu maksā, bet nauda, kā redzams līdz darbiniekiem nenonāk. Tika saukta arī policija uz vietas, diemžēl, bez rezultātiem, ar to jānodarbojas citām instancēm. Lūdzu neuzķeraties uz šo eksemplāru, melos tā, ka pats noticēs saviem meliem, pat ja būs pieķerts to darot.

H