www.sudzibas.lv Kristaps Immers Auto krāsošana

Kristaps Immers - Auto krāsošana

Neuzticieties nekādā gadijumā varoņu Kristapa Immera un Mārtiņa Mauriņa pakalpojumiem Rīgā, Vangažos un Siguldā.
Abu šmurguļu darba scenārijs ir vienkārš, vispirms apsola, ka visu izdarīs kā priekš sevis par saprātīgu cenu, bet galu beigās tiek piestādīts dubults rēķins par nenotikušiem un līdz galam nepadarītiem metināšanas un un auto krāsošanas darbiem.
Kristaps Immers jau pirmajā savas nelegālās krāsotavas atvēršanas dienā apkrāpa klientu saņemot 1000 eiro priekšapmaksu par vw T4 krāsošanu, aizbildinoties, ka vajag jaunam kompresoram un krāsojamai pistolei naudu. Piebraucot un aizņemoties katru otro dienu kopā ar savu draudzeni pelēkā BMW.
Vēlāk aizņēmās vēl 220 eiro materiāliem.
Un protams neiztika bez aizņemšanās personīgām vajadzībām 20 eiro..
Taču galu beigās busu dabūjām dažādās krāsās , ļoti neglīti sakrāsotu un pēc mēneša jau atkal sācis rūsēt un palikt pleķains.
Labākais, ka, lai buss tiku pabeigts un sāktu strādāt, busa saimnieks divas dienas sēdēja krāsotavā un palīdzēja tam palīgskolniekam no PPG dzīt rūsu no nenokrāsotajām detaļām un arii pēc vairākkārtīgiem lūgumiem, kaut vai nedaudz piešpahtelēt un saslīpēt buktes, Kristaps Immers vnk pūta kaut kādus krāsas pārpalikumus visam pāri bez kādiem sirdsapzi''zas pārmetumiem, detaļas pat nenolakoja un nesapulēja, vnk atdeva nesaliktu busu saimniekam.. ļoti nopietns auto krāsotājs.
Protams maksājām vēl vienam meistaram par busa salikšanu un saskrūvēšanu vēl 60 eiro.
Lielais profesionālis neav izmantojis ne grunti, ne arī kvalitatīvus materiālus par kuriem tā lielijās, ka viss no PPG Viskaļu ielā, ka viss būs augstākajā kvalitātē.
Kristapam Immeram pie sienas karājas lepni PPG LATVIA krāsotāja sertifikāti, taču, kad griezāmies PPG pārstāvniecībā, darbinieki safotografēja vw t4 šedevru un nopūtās, ka izsniegtais sertifikāts nebūt nenorāda uz meistara kvalitāti, tas ir izsniegts, jo viņš pāris stundas esot atsēdējis un paklausijies . Bet Kristapiņš tik lepni plātās un nemitīgi norāda, ka viņam ir sertifikāti un par rezultātu mēs būšot priecīgi.
Tagad esam nonākuši līdz tam ka šis palīgskolnieks ne naudu grasās atgriezt, ne darbu izdarīt/pārdarīt.
Viņš vnk izvairās un nedod nekādas atbildes, tieši šī iemesla pēc mēs gribētu brīdināt cilvēkus nekādā gadijumā neakceptēt nekāda veida darbības ar šo personāžu Kristapu Immeru.
Esam iesnieguši iesniegumu Darba inspekcijā, VID un Policijā.
Kristaps Immers ir vnk slinķis, kurš ir izstrādājies gandrīz visos servisos un tagad nespējot godīgi nopelnīt klaji krāpj klientus solot kvalitāti un samērīgu cenu par darbu.
Neuzķerieties uz tā pakšu krāsotāja meliem.
Tagad esiet droši, ka , ja iesaistaties jebkādās darbībās ar šo tipu, pastāv 99% varbūtība, ka tiksiet apkrāpts.
Arī mēs neko nezinājām, mums ieteieca zināms cilvēks, kurš pats tagad jūtas neērti, jo neko tādu nebija gaidijis.
Mēs laipni palīdzējām, izmaksājām priekšapmaksu it kā pieklājīgam cilvēkam, kurš galu beigās mūs klaji apkrāpa.
Tātad šis krāpnieks darbojas Rīgā, Siguldā..