www.sudzibas.lv kreditubirza.lv Krāpniecība???

kreditubirza.lv - Krāpniecība???

Labdien. Vai kādam ir izdevies saņem kredītu no privāta aizdevēja kurus piedāvā šajā mājas lapā www.kreditubirza.lv?
Esmu tur jau no aprīļa vidus piereģistrējusies, gaidu kreditoru zvanu, vai uz e.pastu, bet kā nav tā nav. Saka, ka kreditori sniedzot ātru atbildi. Pirms tavs pieteikums nonāk reģistrā ir jāsamaksā dalības nauda. Iespēju piedāvā arī nosūtot sms par kuru jāmaksā 4euro. Nu jau 2vi mēneši pagājuši, bet nav ziņas. Telefona nummurs nav norādīts, tikai e.pasts uz kuru kreditubirza.lv man neatbild. Itkā viss izskatās likumīgi.Šo lapu ļoti labi reklamē visā internetā un sāku domāt, ka nekādi kreditori tur nav, tik izsūc no cilvēkiem naudu. Ne jau es vienīgā maksāju tos 4us euro un viņiem sanāk laba peļņa.

A agrita_27 10.06.2014

Es tā papētīju vairāk un secināju vienu.
Kredītu birža īstenībā ir NEB Finance (Lietuviešu uzņēmums) http://www.kreditubirza.lt, es domāju, ka www.kreditubirza.lv uz tā pamata uztaisījuši sev biznesu. Pati biju reģistrējusies vairākas reizes un nekā!

L Ligipa 13.01.2016

Arī pieteicos, neziņas ne miņas, pazuda.

I igors1963 10.06.2014

Reāls uzmetiens ! Viņi jau negarantē ka ar jums kāds 100% sazinasies ! Līdz ar to sanāk ka savus 4 EUR samaksājāt par varbūtību !
Izskatās ka iespējas tikt pie kredīta ir pat zemākas, kā spēlējot par to naudu Latloto !

S sils2012 10.06.2014

nu jus mulka latviesi!!!
Pa maz vel esat cakareti??
Ka jus neapjedzat, ka kreditus sodien ta vienkarsi sanemt ir bezcerigi!!!
To var izdarit vienigi ja jums ir kartiga kila, ipasums Riga jeb Jurmala, savadak-aimirstiet! Neviens jms neko nedos!! JO vienkarsi jums nav tadu garantiju!! UN ari-konkrets piemers-ipasums Jurmala, Dubultos, ipasuma vertejums-vertiba- 1 114 000 eur, maksimala summa, ko cilvekam piedavaja-200 000 eur, 8% menesi!! Aizmirstiet kreditus, mulki, kurs uz kredita tagad veido kkadu biznesu, kaut vai mikro??

A apokalipse 27.08.2014

Labdien!
Nu gan cenas kāpušas. Tagad ir jau 10 EUr jāpārskaita. Mūs muļķo un mēs uzķeramies.

A apchakareetaa 17.09.2014

Jā, varu apliecināt, ka tā ir patiesi kŗāpnieku firma, jo iesniedzu pieteikumu, samaksājot 10 eur, norādot pieteikumā, ka auto nav, bet man atsūtīja info par piedāvājumu no Mogo par kredītu pret ķīlu(auto).
Nu man nav naudas, jo biju izmisumā meklēju iespējas, bet konkrēti apmeta!!!
Es arī biju domājusi, ka tikai muļķiem tā gadās... :))))

Lūdzu, esiet uzmanīgi, jo tie necilvēki pelna uz citu neuzmanības un lētticības rēķina!!!

Ceru, ka viņi naktī mierīgi guļ...

W Wiwiana 24.09.2014

...man gan neinteresee tie krediiti vai nez kas cits no taas maajs lapas ... Mani kretinee ka vinji suuta man regulaari savas reklaamas par krediitiem ... Skiet kaads kautkur nozondeejis manu e-pastu un nu man kaadi 5-7 reizes jau 3 personas suuta un suuta ...ziepee savus piedaavajumus . Izskataa speec reklaamas spama un viss. Bet kaa lai noblokee vinjus ?????????

K kurmis22 24.11.2014

Draugs saņēma 500 eur aizdevumu uz 5 mēnešiem. Un teica, ka daudz izdevīgāk nekā ātrajos kredītos, kuri aizdod tikai uz 1 mēnesi! Bija ļoti pateicīgs kreditubirza.lv

K kjsdsdsf 25.11.2014

Man draugs saņēma rudenī aizdevumu 2000 eur uz 2 gadiem. Viņš gāja uz bankām un bigbank, bet visur viņam atteica. Bet kredītu biržā viņs dabūja 3 piedāvājums pat!!! Ļoti pateicīgs ir kreditubirza.lv

S sadists 28.11.2014

Sveicināti,
informējam Jūs, ka Jūs nesaņēmāt kredītu, jo viena no mūsu darbiniecēm nelikumīgi un slepus zaga klientu pieteikuma akvitivizācijas samaksāto naudu un dzēsa Jūsu pieteikumus! Šobrīd tā darbiniece ir atlaista ar ierakstu.
Ļoti atvainojamies Jums.
Ja Jums ir nepieciešams saņemt aizdevumu, Jūs tiešām varat izmantot www.kreditubirza.lv pakalpojumus. Vajag aizpildīt pieteikuma veidlapu ar visiem nepieciešamajiem laukiem (aizdevuma summa, termiņš ar vēlamiem procentiem, uc), to aktivizēt, un pieteikums būs redzams reģistrētiem kreditoriemwww.kreditubirza.lv
Aizdevēji var sazināties ar jums pa telefonu, e-pastu un arī Jums ieteiktu regulāri pārbaudīt e-pastu, jo aizdevēji bieži vien ir gatavi Jums piešķirt aizdevumu.
Kreditori tuvākajā laikā sazināsies ar Jums pēc pieteikuma aktivizācijas, varēsiet ar viņiem apspriest visus aizdevuma noteikumus., varēsiet ar viņiem apspriest visus aizdevuma noteikumus.
Jauku dienu,
kreditubirza.lv komanda

Lūk tādu vēstuli saņēmu kad jau biju 2-reiz apčakarēts. Biju uzrakstījis diezgan garu vēstuli bet nebiju šeit reģistrējies tāpēc sanāks īsi.
NEKAD, NEKADOS APSTĀKĻOS NEIELAIŽATIES AR kreditubirza.lv. BEZ TAM IR VĒL DIVAS TĀDAS PAŠAS SLAUCĒJAS, VIENA ITKĀ NO IGAUNIJAS, OTRA TĪRI LIETUVISKI MAN PIEDĀVĀJA AIZDEVUMU. Kad Lietuviešiem atbildēju ar sirsnīgu vēstuli tad sāka nākt atkal tā pati kreditubirza.lv. MANUPRĀT TĀ IR VIENA FIRMA TIKAI LAI DARBOTOS TĀ IZMANTO PIEDĀVĀJUMU GAN KĀ JAU SAUKTĀ kreditubirza.lv GAN KĀ IGAUŅU, VAIRS JAU NEATCEROS NOSAUKUMU, GAN ARĪ LIETUVIEŠU, ARĪ NEZINU VAIRS NOSAUKUMU JO VISU ESU DZĒSIS NO e-pasta.

E erms19 30.11.2014

Man taspats parskaitiju 10euro un uzmeta.kropli

M miks2299 01.12.2014

absolutas blenas. ka tad es sanemu kreditu un mans draugs ari. uz loti izdevigiem nosacijumiem sanem aizdevumu, ko bankas un citas kreditiestades nespeja piedavat.

M miks2299 01.12.2014

absolutas mulkibas, kreditu pats sanemu un draugs ari. bijam loti apmierinati. izskatas, ka megina nomelnot kreditubirzu.

S saulceritemaza 09.12.2014

sodien dabuju kreditu, paldies kreditubirzai.. malachi..

S sarkasms 14.12.2014

Paldies, ka izmantojat mūsu pakalpojumus, jo Jums ir lieliska iespēja saņemt aizdevumu.

Kādi ir Jūsu ieguvumi izmantojot mūsu pakalpojumus?

- izvēlēties no piedāvātajiem kreditoru aizdevumiem, sev izdevīgāko

- ietaupat naudu ceļā (cik naudas Jums izietu, ejot pie 5 un vairāk kreditoriem)

- ietaupat daudz sava laika (cik laiks paietu, kāmēr izstaigātu visus kreditorus)

- šeit Jūsu pieteikums būs pieejams vienlaicīgi 32 kreditoriem

Ar cieņu,
Paldies, ka interesējaties par mūsu pakalpojumiem. Mums ir legāla uzņēmējdarbība un patents, ko nevar iegūt tāpat pirms attiecīgās valsts iestādes nav veikušas pārbaudi un akceptējušas visu.

Maksājumu varat veikt arī šeit -

Bankas nosaukums: SEB Banka

Valsts: Igaunija

Swift kods: EEUHEE2X

Saņēmēja nosaukums: EVP International SAS

IBAN: EE441010220094536017

Reģ.nr: 300060819

Summa: 10 EUR

Maksājuma detaļas: Jūsu numurs, kas piešķirts

Bankas nosaukums Swedbank banka

Saņēmēja konta (IBAN) LV70HABA0551016193780

Maksājuma nolūks (Reference) Jūsu numurs, kas piešķirts

vai arī caur Maxima

Kopējā summa 10 EUR

Komisijas maksa par katru apmaksāto rēķinu 0.25 LVL (0.36 EUR)

Maksājuma pamatojums: Jūsu numurs

Pasūtījuma nr.: 105649 https://www.kreditubirza.lv projekts. (Pārdevējs: Webgo OÜ)

Inteneta projekts: Privātpersona vai juridiska persona, kas ievieto sludinājumus

Projekta adrese: https://www.kreditubirza.lv

Projekta īpašnieks un gala saņēmējs: Webgo OÜ (530803)

Projekta klientu apkalpošana: [slēpt]@kreditubirza.lv, +37060173307

Jauku dienu,

kreditubirza.lv komanda
Tā nu lūk kredītu birža man atbildēja par kre dīta aizņēmumu. Un zinu ka man iedos kredītu.

S sauliitejaukaa 16.12.2014

protams, ka UZMETEEJ KANTORA. mans braalis ari ieregistreejaas, un noslauca karteejo cirtiku un viss. tgd seez un urbina degunu. es ble biju gudraakaa. NEKADA GADIJUMAA TUR NEREGISTREEJAAS UN NEKO NEMAKSAA TIEM URODIEM. APTIIRIIS !!!

un, jautajums, vai aiz taa visa staav sis tirlins-vaardaa- JĀNIS ROMANOVSKIS ?

jo sakumaa, sis atsuuta e pastu, peec tam atnaak tas uzmeteejkantoras meils. nu baigaa jau nu nesakritiiba vai ne.

rekur veel:

L Ligipa 02.01.2015

Arī nosūtīju 10 euro, , bet nekā. Pagājušas 2 nedēļas.

E edgars123lll 02.01.2015

HA.nu protams ka uzmetiens.man draugs ari aizsutija chiriku, un vinam atsuta ka mogo lv dod :D gribeja velriez pieteikumu sutit un atkal prasa chiriku.vinus pat tiesa nevar iesudzet jo pat nezin no kurienes vini ir.

E edgars123lll 02.01.2015

ne telefona numura nekaa.tik kauttkada mistiska adrese lietuva un epasts lv..vai nav apisiens..

E edgars123lll 02.01.2015

un ja tas ir tas janis romanovskis vai ka to dirsu tur sauc.varetu pa visiem vinu nosodit

M marija smukā 04.01.2015

neticiet, neticiet, neticiet kreditubiržai!!! krāpnieki un blefotāji. TICU, KA DIEVS AR VIŅIEM RĒĶINUS NOKĀRTOS! UN ĀTRI.