www.sudzibas.lv Konditoreja slikts produkts un apkalpošana

Konditoreja - slikts produkts un apkalpošana

Pati uz šo kafejnīcu vairs neiešu, bet vēlos, lai tomēr viņi mazliet uzlabo savu darba stilu, lai arī citiem apmeklētājiem nebūtu jāpiedzīvo kaut kas nepatīkams.
Tātad - biju turp aizgājusi kopā ar cilvēku, kuram gribēju kādu patīkamu brītiņu pēdējā Rīgas apmeklējuma dienā sagādāt.Man atnesa VECUS salātus - droši vien pārpalikums no iepriekšējās dienas.Tā kā iekštelpās bija diezgan smacīgi, izgājām ārā pasēdēt pie galdiņa.Tikai - viens no krēsliem ōdzījās, pat tikai ar roku to pakustinot.Diemžēl es, neko ļaunu nedomādama, iedomājos uz tā apsēsties.Par to saņēmu apbalvojumu - sēžoties uz krēsla, kas stipri ļodzījās, nejauši sakustināju arī galdu un ... t.s. "kapučino" kafija pārcēlās uz manām drēbēm.Diemžēl arī kapučino "Kūkotavas" izpildījumā neatbilda šim nosaukumam!
Oficiante gan manas žēlabas noklausījās, palīdzēja savākt kafijas pārpalikumus no galda, bet es turpināju dienas gaitas ar vecu salātu garšu mutē un kapučino izdzert iztēlē.

F ferfreak 20.07.2012

Mjā, izskatās, ka tas kantoris lēni, bet pārliecinoši iet virzienā uz burbuli. Neko labu, pagaidām, nav sanācis dzirdēt izņemot to, ka tagad šamiem ir labs saldējums (kuru gan pasniedz "ar gariem zobiem", jo pārdevējai ir jāiet aš pāri visai zālei līdz atsevišķai letei), kuru gan visas attieksmes un atmosfēras dēļ ieteicams ņemt līdzi un jozt uz Vērmaņdārza soliņu baudīt.

Ja tā turpināsies, baidos, cienītai Lapsai paliks tik vien kā rukāt uz Rimčiku bezmaksas lapu receptēm.