www.sudzibas.lv Kokos veikals lēta Alibaba prece ar 9 x lielāku uzcenojumu

Kokos veikals - lēta Alibaba prece ar 9 x lielāku uzcenojumu

Kokos alibaba preci, kuru iepērk par 9.75 eiro pārdod par 77.95, tātad gandrīz 9 x dārgāk.
Https://kokoshop.Eu/sievietem/apgerbi/kleitas/tita-melna-vakarkleita-ar-atvertiem-pleciem-9553

22.03.2024

L Liga-KOKOS 22.03.2024

Labdien!
KOKOS sadarbojas ar vairāk, kā 100 ražotājiem kas piedāvā savu produkciju attiecīgi par sev un savam tirgum pieņemamām cenām. Ražotāji ar kuriem mēs pārsvarā sadarbojamies ir no Itālijas, Francijas, Vācijas un Anglijas, lieki piebilst, ka Alibaba nav mūsu sadarbības partneris un par tādu arī nekad nekļūs.

Īsumā par to kā veidojas preces cena - preces cena iekļauj sevī ne tikai iepirkuma cenu, bet gan arī transporta izdevumus, apstrādes un sagatavošanas izdevumus kurus veido darbinieku patērētais laiks, reklāmas izdevumus, īres maksas u.t.m.l. un lai cik šokējoši tas nebūtu tādēļ arī prece tiek pārdota dārgāk nekā iepirkta.

Mēs saviem klientiem nodrošinam augstāko kvalitāti par pieņemamu cenu, kā arī labāko apkalpošanas servisu un dažādas preču kategorijas par dažādām cenām, lai katrs varētu atrast to kas nepieciešams!

Tomēr katram ir tiesības izvēlēties kur iepirkties un ja ir vēlēšanās pirkt "kaķi maisā" jo tas ir lētāk, tad mēs varam novēlēt tikai veiksmi!

Paldies, par veltīto laiku, salīdzinājuma meklēšanai un šīs izsmeļošās ziņas rakstīšanai!

Veiksmi,
Līga, KOKOS ģimene

K kautnekadatkal 22.03.2024

Protams , protams, vēl Jūs tām lētajām Ķīnas lupatām Bizness kalses biļetes no Ķinas pērkat un īstu šampanieti uzsaucat, lai cenu tādu varat uzskrūvēt :) Tā ir klaja patērētāju maldināšana un Ķīnas, ne Latvijas ekonomikas celšana! Un paši rakstat vēl šeit sevi slavinošas atsauksmes, nu lielisks līmenis ķinas lēto lupatu bodītei

S sumup 22.03.2024

bizness po latvijski

da nē, tur pēc putlerstānas ož -Vadims Vorobjovs - Owner - SIA KOKOS

K kautnekadatkal 22.03.2024

Vēl viņiem šķiet narkotiku propoganda ir lieliska reklāma šīm lupatām https://www.youtube.com/watch?v=3JZlVS-hCDY&rco=1

RAMONA👀 23.03.2024

Tieši to pašu varētu pavaicāt. Speciāli uzcepi profilu, lai par Kokos varētu komentēt? Lol

K kautnekadatkal 23.03.2024

nu nevar būt visi tādas Kārenas kā tu, kas te reāli dzīvo un simtiem sūdzības raksta, ja "viss slikti", izej ārā ,pastaigājies, varbūt svaigs gaiss atvērs kaut kādu labsirdības čakru:)

S Snitch 23.03.2024

Tā ir standarta lieta gandrīz visos i-veikalos, lielāko daļu preču, kas nav no zināmajiem zīmoliem parasti var atrast Aliexpress, Alibaba, Amazon utt. 2x-10x lētāk. Apraksti un piegādes laiki arī sakrīt.

K kautnekadatkal 25.03.2024

nu nav visos i veikalos reselleri