Klubs 69 - Attieksme

Nu nez kas vēl būtu jāuzvelk un kādam "Feisam" jābūt lai tiktu tai klubā.
Lai tā čirkainā administratorīte vai, kas tur viņa bija, pati iet uz Larocca, kaut kas tik nepieklājīgs vēl nekad nebija dzirdēts!.( Ja ar grūtībām var ielaist 2 skaistas, labi ģērbtas un situētas meitenes.) Un no kura laika tur tiek tikai tie kam rezervēti galdiņi.
Pārāk augstprātīga attieksme tā kluba darbiniekiem!

M Mākleris 14.06.2009

:D es gribeetu redzeet tavu feisu, geerbties arii siveentinji prot :D
nez kaa pashi dariitu ja buutu FACE control vietaa ?? kaa pateikt sievietei ka neatbilst vizuaalajam standartam ?:D

. ....kl 14.06.2009

a varbūt viņa domāja, ka esat prostitūtas :D::D:D

B BIGs 14.06.2009

Administrātore padomāja, ka jūs esat nabadzīgas.

C Ceruks 14.06.2009

par gaumi nestrīdās, ja nu vienīgi tad ja esi nevēlams klients

A ALIASS 15.06.2009

Administratore laikam pati ir veca un neglīta, tadēļ ari jaunas un skaistas iekšā nelaiž, tikai sev lidzigās:D:D:D

S Sintija 16.06.2009

Mūs gan ar draudzeni ielaiž.Mēs vienmēr ejam ar večiem :D

L lusik 18.06.2009

labi situētas neiet uz 69 ;)

B Boeing747 22.06.2009

Restorāna īpašnieks, savā pustukšajā restorānā nevēlamos viesus nelaidīs ar tekstiņu "visi galdiņi rezervēti" :D

G Gugu 29.07.2009

bet tas nosaukums jau izsaka visu un tur ir kā tada meiteņu "atlase"", sķiet pateicu pietiekoši skaidri, ja jau tas ta interesē, kāpēc ne :D, tiešām normālas meitenes, jaunietes neies uz šo iestādi ... Ir arī labākas vietas par šo...

A Andris 02.08.2009

Protams, ka meitenēm nepatik, ja tevi izdzen, bet sim klubam nav ne vainas. Jaa, ir face control, vismaz nenak dzjeki treninbiksees un botaas (Armandam skeelem un Kambalam, Biedrinam sis klubs nespiid). Par tiem galdiniem, nav tik traki, atbildi, ka nakosreiz pasuutiisi un ej ieksaa. Iespejams, ka meitenes arii bija atbaidosas un tikai pasas sevi uzskata par skaistaam un nevajag domaat, ka speeja par ieeju samaxaat 10 ls noziimee labi situeets. Nu un ka nelaiz klubaa visus, nevajag arii. Tagad tur ir ljoti laba publika, laba muzika. prieks, ka ir vismaz kads klubs riga, kur nelaiz cilvekus porta apgerba un apavos ieksaa un nav jaaizklaideejas ar 15 gadiigaam meiteneem. Par essential gan var teikt tikai to, ka tur pat var satikt 14 gadiigas meitenes un sasviidusus BArons speletajus.

A anja 22.11.2009

politika kluba.ni4ego nepodelaew ;)

S s 25.12.2010

ej caur raju iekshaa, tiksi club 69, taa es vakar no 69 tiku rajaa :D:D
un vsp, nezinu, kaa tev, bet mani tur vnm ir laidushi iekshaa :)