Klondaika - Serviss

Atnācu padzert kokteili. Nu ļoti nejauka bārmene - Dace. Kad ierados iekšā, prasīja parādīt dokumentus - izrāva ārā no rokām (kaut gan tā nedrīkst darīt) . Iedevu. Dace lika man visu cilvēku priekšā dalīties ar personīgu informāciju - personas kodu. Esmu ļoti šokēta. Tīrākais haoss! Lūdzu, nevēlos, lai šis atkārtojas. Tas apdraud manu personisko informāciju, veicinot iespēju tikt apzagtai! Es, kā maksājošs klients nevēlos sagaidīt šādu servisu. Es gribēju tikai iedzert - nu saprotiet mani.

21.03.2024

IlzeIvaram 22.03.2024

Pasūti piecas mājas tālāk, izvelc mobilo filmē. Tā tahad dara. Ieliec soc tīklos un nokaunini. Tev nav jāsauc nevienam savi personas dati. Pat ja tas būtu kaut kāds nekopta apsargs. Personas identitāti drīkst noskaidrot tikai policija. Takā šāda rīcība nav pareiza. Un pļauka bārmenei, bet Tev jābeidz dzert! Un tādās zema statusa vietās!