Klīnika Ortomed - ārstēšana

Vēlētos dalīties savā "jaukajā" pieredzē ar šo ārstēšanas iestādi.
Tātad pagājušogad decembrī salauzu potīti un to,ka potīte lauzta uzzināju tikai janvāra beigās. Tā kā visulaik staigāju ar patstāvīgām sāpēm, meklēju risinājumus, kā kaut ko labot.Tiku nosūtīta uz MR,pēc tā ortopēds nosūtīja mani uz osteorefleksoterapiju. Internetā atradu,ka klīnika "Ortomed" piedāvā vienu šādu seansu par 20eiro. Pierakstījos uz šo procedūru. Kad nu beidzot pienāca vizītes laiks izrādijās, ka šajā klīnikā mani pierakstīja uz ortopēda konsultāciju. Kad apstāstīju ortopēdam savu situāciju, viņš apskatīja manu kājas rentgenu un sāka man skaidrot, kad man tāda potīte esot no dzimšanas, jo tik gludi kauli nelūztot. Kad centos apskaidrot, ka bilde ir mēnesi pēc lūzuma taisīta un kauls jau ir apkaļķojies, viņš diez gan skeptiksi man piekrita un tad nu sāka skaidrot,ka osteorefleksoterapija man nederot. Neskatoties uz to ka mans īstais ortopēds ieteica šo procedūru, jo kauls nav saaudzis un saites +cīpslas ir diezgan traki bojātas. Tad nu viņš iztaustīja man kāju un paziņoja, ka pie vainas esot aizmugurējā cīpsla, kaut gan minēju viņam,kad man ļoti spēcīgi sāp priekšējā. Uz ko ārsts atkal reaģēja ar skeptisku piekrišanu. Galu galā viņš nolīmēja man kāju ar teipiem,no kuriem man kāja sāka vēl trakāk sāpēt. Ar tiem pastaigāju 2 dienas,jo viņš apgalvoja, ka tiem vajadzētu atvieglot staigāšanu, bet notika gluži pretējais.Galu galā par šo "jauko" apmeklējumu man paprasīja 30eiro, nevis atrunātos 20! Plus vēl šobrīd sāpes ir palikušas asākas un kāja man ir uzpampusi.
Tā kā visiem kas dodas uz šo klīniku, iesaku apdomāt 3x pirms uzticat savu veselību šo nekompetento ārstu rokās.

K

I i__g 09.08.2014

Es gan gribētu teikt, ka nevajag pēc viena ārsta spriest par visu iestādi. Personigi man pašai 3 mēnešu garumā notika ārstēšanās pie diviem Ortomed ārstiem. Problēmas ar muguru. Piekrītu, lēti nav, bet manā gadījumā abi dakteri ir ļoti zinoši un arī laipni. Un tagad zinu, ka ja būs vēl vajadzība, noteikti atkal vērsīšos pie viņiem. Štarp citu, viens no šiem ārstiem nupat man veica mugurkaula operāciju, par rezultātu esmu laimīga un pareicīga dakterim.

S Svetlana Popruga 10.08.2021

Dr.Briuks ir ļoti labs un atsaucīgs darkeris. Paldies dakterim un klinikai.